Nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż

Data dodania: 06-12-2023

2-pokojowe mieszkanie w Woddow

ID oferty 01/2023/OMS

Cena: 45000 €

Miejscowość:
Woddow
Powierzchnia mieszkalna:
47 m2
Rodzaj domu:
Wielorodzinny
Ilość pokoi:
2
Rodzaj ogrzewania:
Olejowe
Koszty eksploatacji:
300 €
Piętro:
2
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na sprzedaż

Opis

2-pokojowe mieszkanie w Woddow

Bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie w 2-klatkowym bloku w Woddow. Mieszkanie ma 47 m² i składa się z dwóch pokoi (jeden przejściowy), korytarza, osobnej kuchni z oknem i osobnej łazienki w oknem. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, sprzedawane z meblami! w tym w kuchni meble na wymiar z kuchenką elektryczną i elektryczną płytą grzejną. Łazienka w kaflach, z wanną. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, w 2-piętrowym bloku. W klatce 6 mieszkań. Ogrzewanie centralne z kotłowni olejowej – rozliczenie według podzielników ciepła. Okna PCV. Blok ocieplony.

Koszty utrzymania

Obecnie koszty do zarządcy (woda ciepła i zimna, ogrzewanie, śmieci, zarządzanie itp.) to 90€ (koszt zależny od ilości zamieszkałych osób!). Do tego należy doliczyć prąd oraz abonament RTV.

Piwnica i ogród

Do mieszkania przynależy piwnica oraz udział w działce o powierzchni 5491 m². Za budynkiem znajdują się miejsca parkingowe. Ogród do wspólnego użytkowania.

Lokalizacja

Woddow to nieduża miejscowość, urokliwa i spokojna. Znajduje się 40 km od centrum Szczecina, 22 km od granicy w Kołbaskowie, 10 km od Löcknitz i 8 km od Brüssow. W Brüssow znajdują się urząd gminy, bank, sklepy, przedszkole czy szkoła podstawowa.

Paszport energetyczny

Zużycie energii wynosi 78kWh/(m ·a)

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3,57% wraz z 19% VAT.

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    2+2=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com