Nieruchomości

 

Dom na sprzedaż

Data dodania: 11-01-2020

Wolnostojący, duży dom w Zichow, Niemcy

ID oferty 09/2019/ODS

Cena: 200000 €

Miejscowość:
Zichow
Powierzchnia mieszkalna:
170 m2
Rodzaj domu:
Wolnostojący
Ilość pokoi:
4
Rodzaj ogrzewania:
Hybrydowe
Piętro:
Parter
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Wolnostojący, duży dom w Zichow

Przedmiotem oferty jest wolnostojący, jednorodzinny dom w miejscowości Zichow, Niemcy. Dom ma dwie kondygnacje i około 170 m²powierzchni mieszkalnej. Na parterze znajdują się kuchnia z jadalnią (około 17 m²), salon (około 34 m²), sypialnia (około 13 m²), łazienka z wanną (około 7 m²) oraz przedpokój i ogród zimowy (około 16 m²), który może służyć jako dodatkowy pokój. Na poddaszu mamy 2 sypialnie (14 m² i 21 m²), łazienkę z prysznicem (około 13 m²) oraz przedpokój. Nad użytkowym poddaszem znajduje się także obecnie nieużytkowa część, którą w razie potrzeby nadaje się do adaptacji na cele mieszkalne. Do jest częściowo podpiwniczony.

Ogrzewanie hybrydowe – piec na drewno oraz piec gazowy. Obecnie dom jest ogrzewany z pieca na drewno, a piec gazowy służy tylko do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, ewentualnie do podtrzymania temperatury w razie wyjazdu właścicieli. Woda miejska. Ścieki – szambo. Okna PCV 2-szybowe.

Wyposażenie jest standardzie średnim. Pozostaje kuchnia w zabudowie.

Działka i zabudowania gospodarcze

Działka w całości ma wielkość około 3200 m². Oprócz domu znajdziemy na niej 4 garaże – dwa z wjazdem bezpośrednio od ulicy oraz 2 położone w głębi nieruchomości. Bezpośrednio do domu przylega przybudówka, w której umieszczona jest kotłownia, rozwiązanie bardzo wygodne ze względu na składowanie drewna do opału. Do dyspozycji mamy także dodatkowe zabudowania gospodarcze o powierzchni ponad 100 m². Wjazd przez nową, stalową bramę. Podwórze utwardzone.

Lokalizacja

Zichow to niewielka, ale malownicza miejscowość. Znajduje się tutaj m.in. zamek z kompleksem parkowym. Do centrum Szczecina jest około 57 km, a do przejścia granicznego w Kołbaskowie 40 km. Z kolei do Schwedt około 23 km, a do Berlina 110 km. Do wjazdu na autostradę A11 około 7km. W odległym o około 5 km Gramzow znajdziemy sklepy, siedzibę gminy, banki, przedszkole oraz szkole podstawową.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 5,8% już z należnym 16% VAT. VAT obniżony z 19% na 16% do końca 2020.

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny – zalecamy ich osobistą weryfikację.

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    5+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com