Nieruchomości

Einfamilienhaus – groß, bequem mit viel Land
Wohnfläche ca. 170 m²

EG -Küche mit Einbauküche und Essbereich (ca. 17 m²), Wohnzimmer (ca. 34 m²), Schlafzimmer (ca. 13 m²), Bad mit Badewanne (ca. 7 m²), Korridor und Wintergarten (ca. 16 m²).

DG – 2 Schlafzimmer (14 m² und 21 m²), Bad mit Dusche (ca. 13 m²) und Korridor. Es gibt noch Dachboden.

Haus ist teilweise unterkellert.

Heizung – 2 Systeme – Holz und Erdgas. Warmwasser von Gasofen. Wasser – Stadt. Abwasser – Grube.

Grundstück
Sehr groß – 3200 m². Rings um Hof finden wir 4 Garagen (Doppelte von Starßenseite mit direkt Zufahrt und 2 hinter dem Haus), Nebengebäude mit Heizungsraum und Nebengebäude mit Lagermöglichkeiten. Einfahrt durch Stahltor.

Zichow ist eine sehr gute Lage. Wir finden hier Ruhe und Natur. Es ist auch malerisch mit Schloss und Schlosspart. Zu A11 ist ca. 7k. Bis Stettin ca. 57 km, Grenzübergang Kolbitzow 40 km. Schwedt ist ca. 23 km entfernt und Berlin ca. 110 km. In Gramzow (5 km) befinden sich Geschäfte, Amt, Kita, Grundschule, Bank usw.

Dom na sprzedaż

Data dodania: 11-01-2020

Einfamilienhaus in Zichow

ID oferty 09/2019/ODS

Cena: 200000 €

Miejscowość:
Zichow
Powierzchnia mieszkalna:
170 m2
Rodzaj domu:
Wolnostojący
Ilość pokoi:
4
Rodzaj ogrzewania:
Hybrydowe
Piętro:
Parter
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Wolnostojący, duży dom w Zichow

Przedmiotem oferty jest wolnostojący, jednorodzinny dom w miejscowości Zichow, Niemcy. Dom ma dwie kondygnacje i około 170 m²powierzchni mieszkalnej. Na parterze znajdują się kuchnia z jadalnią (około 17 m²), salon (około 34 m²), sypialnia (około 13 m²), łazienka z wanną (około 7 m²) oraz przedpokój i ogród zimowy (około 16 m²), który może służyć jako dodatkowy pokój. Na poddaszu mamy 2 sypialnie (14 m² i 21 m²), łazienkę z prysznicem (około 13 m²) oraz przedpokój. Nad użytkowym poddaszem znajduje się także obecnie nieużytkowa część, którą w razie potrzeby nadaje się do adaptacji na cele mieszkalne. Do jest częściowo podpiwniczony.

Ogrzewanie hybrydowe – piec na drewno oraz piec gazowy. Obecnie dom jest ogrzewany z pieca na drewno, a piec gazowy służy tylko do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, ewentualnie do podtrzymania temperatury w razie wyjazdu właścicieli. Woda miejska. Ścieki – szambo. Okna PCV 2-szybowe.

Wyposażenie jest standardzie średnim. Pozostaje kuchnia w zabudowie.

Działka i zabudowania gospodarcze

Działka w całości ma wielkość około 3200 m². Oprócz domu znajdziemy na niej 4 garaże – dwa z wjazdem bezpośrednio od ulicy oraz 2 położone w głębi nieruchomości. Bezpośrednio do domu przylega przybudówka, w której umieszczona jest kotłownia, rozwiązanie bardzo wygodne ze względu na składowanie drewna do opału. Do dyspozycji mamy także dodatkowe zabudowania gospodarcze o powierzchni ponad 100 m². Wjazd przez nową, stalową bramę. Podwórze utwardzone.

Lokalizacja

Zichow to niewielka, ale malownicza miejscowość. Znajduje się tutaj m.in. zamek z kompleksem parkowym. Do centrum Szczecina jest około 57 km, a do przejścia granicznego w Kołbaskowie 40 km. Z kolei do Schwedt około 23 km, a do Berlina 110 km. Do wjazdu na autostradę A11 około 7km. W odległym o około 5 km Gramzow znajdziemy sklepy, siedzibę gminy, banki, przedszkole oraz szkole podstawową.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 5,95% już należnym 19% Vat. Prowizja jest płatna od ceny ofertowej.

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny – zalecamy ich osobistą weryfikację.

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    0+0=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com