Nieruchomości

 

Komercyjne na sprzedaż

Data dodania: 15-01-2020

Restauracja/Pensjonat w Hohenselchow

ID oferty 01/2018/OOS

Cena: 79000 €

Miejscowość:
Hohenselchow
Powierzchnia mieszkalna:
650 m2
Rodzaj domu:
Wolnostojący
Rodzaj ogrzewania:
Olejowe
Piętro:
Parter
Rodzaj nieruchomości:
Komercyjne na sprzedaż

Opis

Restauracja w Hohenselchow

Duża, komercyjna nieruchomość, w której działała restauracja. W jej skład wchodzi budynek główny, o powierzchni około 650 m² oraz kotłownia i około 100 m² budynek, w którym mieścił się klub młodzieżowy. W budynku głównym znajdziemy salę główną o powierzchni około 300 m², ze sceną i pomieszczeniem technicznym. Można z niej przejść do pomieszczeń klubowych, gdzie znajduje się widoczny na zdjęciach bar. Do tej sali prowadzi główne wejście. Drugim wejściem dostaniemy się do mniejszej, kameralnej sali, do której z kolei przylegają pomieszczenia kuchenne, obszerny hol oraz sanitariaty. WIdoczne na zdjęciach wyposażenie, w tym wyposażenie kuchni jest zawarte w cenie.

Ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z pieca na olej opałowy, kotłownia znajduje się w osobnym budynku na podwórzu. Piec jest sprawny, ale instalacja grzewcza jest częściowo uszkodzona przez mrozy. Woda i kanalizacja są miejskie.

Ogromny potencjał

Nieruchomość ma ogromny potencjał. Możliwe jest różne przeznaczenie. Nadaje się zarówno na cele gastronomiczne jak i na przemysłowe, magazynowe czy nawet mieszkalne.

Działka

Powierzchnia działki wynosi 1994 m². Jest to działka narożna, położona w centrum Hohenselchow, w drugiej linii zabudowy.

Lokalizacja

Hohenselchow to spora miejscowość, położona niedaleko Gartz/Oder (7 km) oraz Casekow (5 km). Do granicy w Rosówku mamy 19 km, do Gryfina 21 km, a do centrum Szczecina 37 km. Zarówno w Casekow jak i w Gartz znajdziemy przedszkole, szkołę podstawową, sklepy, banki, praktykę lekarską itp.

Paszport energetyczny dla nieruchomości został zamówiony.

Prowizja biura wynosi 6,96% już z należnym 16% VAT. VAT obniżony z 19% na 16% do końca 2020.

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    2+1=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com