Nieruchomości

 

Mieszkanie na sprzedaż

Data dodania: 13-01-2020

Przytulne mieszkanie na parterze, Grambow

ID oferty 04/2019/OMS

Cena: 24000 €

Miejscowość:
Grambow
Powierzchnia mieszkalna:
33 m2
Rodzaj domu:
Wielorodzinny
Ilość pokoi:
1
Rodzaj ogrzewania:
Gazowe
Koszty eksploatacji:
100 €
Piętro:
Parter
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na sprzedaż

Opis

Przytulne mieszkanie na parterze w Grambow

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m², na parterze, usytuowane w niskim budynku wielorodzinnym. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowa do zamieszkania. Składa się z dużego salonu połączonego z sypialnią (miejsce na łóżko w aneksie), przedpokoju, w którym znajduje się część kuchenna oraz ze sporej, osobnej łazienki. W pokoju na podłodze panele, na ścianach tapeta. Przedpokój w kafelkach, kuchnia w zabudowie, w łazience kafle plus prysznic. Okno PCV, drzwi wejściowe drewniane.

Ciepła woda użytkowa oraz ogrzewanie pochodzą ze wspólnej, nowej kotłowni gazowej na gaz płynny. Zimna woda oraz kanalizacja miejskie. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Budynek

Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, po gruntownej modernizacji – nowe przyłącze wodne, nowe przyłącze energetyczne oraz przyłącza do każdego mieszkania, okna PCV, zrobiona elewacja, drzwi wejściowe. Przed budynkiem miejsca parkingowe. Do wykorzystania wspólny ogród o powierzchni około 200 m².

Lokalizacja

Grambow to niewielka miejscowość (około 1000 mieszkańców) położona zaledwie 6 km od przejścia granicznego w Lubieszynie (20 km do centrum Szczecina), 11 km od Löcknitz. W Löcknitz, do którego można dogodnie dojechać autobusem lub pociągiem (ze stacji w Grambow można także w około 15 min dojechać do Szczecina), znajdziemy wszystkie niezbędne instytucje jak urząd miejski, banki, sklepy, restauracje, niemiecko-polskie przedszkole, szkołę podstawową oraz gimnazjum, praktykę lekarską, pogotowie itp. Do Pasewalku, stolicy powiatu jest około 26 km. W okolicy Grambow znajdziemy także wiele ścieżek rowerowo-spacerowych, las oraz kąpielowe jeziora. Cicha i spokojna okolica.

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny. Zapotrzebowanie na energię wynosi 32,2 kWh.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 2320€ już z należnym 16% VAT. VAT obniżony z 19% na 16% do końca 2020.

Pliki do pobrania

Popiela Immobilien

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    0+0=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com