Nieruchomości

Dom na sprzedaż

Data dodania: 11-11-2020

Połowa bliźniaka w Pomellen

ID oferty 11/2020/ODS

Cena: 99000 €

Miejscowość:
Pomellen
Powierzchnia mieszkalna:
116 m2
Rodzaj domu:
Bliźniak
Ilość pokoi:
4
Rodzaj ogrzewania:
Inne
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej, Pomellen

Zadbany, gotowy do wprowadzania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 116 m². Dom ma trzy kondygnacje – piwnica, parter i poddasze. Ogrzewanie centralne (piec na pellet oraz zbiornik na ciepłą wodę użytkową), okna PCV oraz drewniane połaciowe na poddaszu, woda miejska i biologiczna oczyszczalnia ścieków. 

Parter – wysoki parter, wejście główne od strony ulicy wygodnymi schodami. Na powierzchni około 40 m² znajdują się przedpokój, kuchnia z jadalnią (kuchnia w zabudowie ze sprzętem AGD), obszerny salon z oknami wychodzącymi na ogród oraz łazienka z wanną. 

Poddasze – na użytkowym poddaszu znajdziemy dwa pokoje, duże, ładnie doświetlone, z szafą w zabudowie. Powierzchnia około 35 m².

Piwnica – dużym plusem nieruchomości jest duża, wysoka piwnica z funkcją mieszkalną. Na powierzchni około 41 m² usytuowano pralnię/kotłownię, przedpokój z wyjściem na ogród oraz dodatkową łazienkę z prysznicem i pokój. 

Dom w bardzo dobrym stanie technicznym, ocieplony, gotowy do wprowadzenia. 

Działka i zabudowania gospodarcze

Na całkowitą powierzchnię składają się dwie działki o łącznej powierzchni około 814 m². Działka bardzo malownicza, lekko opadająca w kierunku ogrodu. Na działce dodatkowe zabudowania gospodarcze i garaż. Całość ładnie zagospodarowana. 

Lokalizacja

Pomellen to niezwykle urokliwa miejscowość położona nad kilkom jeziorami i w pobliżu lasów. Cicha i spokojna okolica. Idealne miejsce dla osób szukających kontaktu z naturą. Praktycznie tylko ruch lokalnych mieszkańców. Ulubiona okolica dla rowerzystów. I to wszystko zaledwie około 17 km od centrum Szczecina – 6 km do przejścia granicznego w Rosówku i tyle samo do przejścia Warnik/Ladenthin. Niedaleko do autostrady A11/A 6. 

W odległym o około 20 km Löcknitz znajdziemy wszelkie niezbędne do życia instytucje i sklepy – urząd gminy, banki, sklepy spożywcze i przemysłowe, praktyka lekarska, pogotowie, dworzec kolejowy, przedszkole (niemiecko-polskie), szkoła podstawowa oraz gimnazjum (także niemiecko-polskie) itp. Jeszcze bliżej jest to Penkun, około 13 km, gdzie także jest szkoła podstawowa, przedszkole, praktyka lekarska, sklep spożywczy. 

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3,48% już z należnym 16% VAT. VAT obniżony z 19% na 16% do końca 2020.

Paszport energetyczny

Paszport energetyczny znajduje sie w przygotowaniu. 

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    0+0=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com