Nieruchomości

 

Dom na sprzedaż

Data dodania: 24-06-2020

Połowa bliźniaka w Medow, niedaleko Anklam

ID oferty 04/2020/ODS

Cena: 45000 €

Miejscowość:
Medow
Powierzchnia mieszkalna:
135 m2
Rodzaj domu:
Bliźniak
Ilość pokoi:
5
Rodzaj ogrzewania:
Kominkowe
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Połowa bliźniaka w Medow, niedaleko Anklam

Przedmiotem oferty jest połowa bliźniaka o powierzchni około 135 m². Dom jest przestronny i jasny. Wymaga remontu i wykończenia, ale ma ogromny potencjał. Na parterze znajdują się duży przedpokój, dwie sypialnie, przestronny pokój dzienny, kuchnia, łazienka, dodatkowy pokój (nadaj sie idealnie jako rozszerzenie istniejącej łazienki) oraz bardzo dużą werandę. Weranda nadaje domowi uroku, poprawia parametry cieplne i jest doskonałem miejscem na ogród zimowy lub dodatkowy salon. Poddasze jest tylko częściowo zabudowane – jednym pokojem. Nadaje się oczywiście do adaptacji. 

Wyposażenie jest podstawowe, instalacje częściowo wymienione. Do domu doprowadzono nowe przyłącze energetyczne, zamontowano nową skrzynkę elektryczną z możliwością podłączenia ogrzewania elektrycznego (piece akumulacyjne lub np. Pompa ciepła). Ogrzewanie obecnie to piece kaflowe. Okna PCV starszego typu. Woda i kanalizacja miejskie. 

Działka

Atutem nieruchomosci jest bardzo duża działka – 4314 m², na której znajdują się garaż i zabudowania gospodarcze. Wjazd na działkę jest możliwy od frontu, od strony ulicy lub od tyłu, od strony ogrodu. 

Lokalizacja

Medow to niewielka miejscowość położona zaledwie 12 km od Anklam. Anklam z kolei to stare hanzeatyckie miasto położone nad zalewem szczecińskim i zwane jest bramą do wyspy Uznam. Piękna, spokojna okolica. Idealne miejsce dla osób szukających kontaktu z naturą, rowerzystów, wędkarzy, żeglarzy. 

Prowizja 

Prowizja biura wynosi 5,8% już z należnym 16% VAT. (obniżka VAT z 19% do 16% do końca 2020).

Paszport energetyczny

Paszport energetyczny znajduje się w przygotowaniu. 

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    2+2=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com