Nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż

Data dodania: 14-02-2022

Nowy dom w Mescherin

ID oferty 01/2022/ODS

Cena: 280000 €

Miejscowość:
Mescherin
Powierzchnia mieszkalna:
265 m2
Rodzaj domu:
Jednorodzinny
Ilość pokoi:
7
Rodzaj ogrzewania:
Brak
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na sprzedaż

Opis

Nowy dom w Mescherin

Dom w stanie surowym zamkniętym. Wybudowany według nowoczesnego projektu, z najlepszych materiałów, energooszczędny. Wiele możliwości aranżacji – nadaje się doskonale jako dwukondygnacyjny dom dla dużej lub wielopokoleniowej rodzina, jak i dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami. Całkowita powierzchnia mieszkalna to 265,27 m². Budynek jest bardzo malowniczo położony, a jego ciekawy projekt powoduje, że mieszkańcy będą się mogli cieszyć zarówno pięknym widokiem, jak i ciszą i spokojem.

1-kondygnacja (przyziemie)

Na powierzchni 137,58 m² znajdziemy dwie osobne, obszerne sypialnie, bardzo duży salon z kuchnią oraz jadalnią (z dużym oknem tarasowym i wyjściem do ogrodu), dużą łazienkę oraz dodatkowe pomieszczenie o powierzchni ponad 20 m² mogące pełnić funkcję pokoju, pomieszczenia gospodarczego,  pomieszczenia na hobby czy pracowni. Ta kondygnacja znajduje się poniżej poziomu drogi.

2-kondygnacja (parter)

Powierzchnia 127,69 m². 2 osobne sypialnie, duży salon z kuchnią i jadalnią, łazienka oraz garaż. Z salonu wyjście na balkon z bardzo ładnym widokiem na ogród. Połączenie pomiędzy kondygnacjami jest w tej chwili zamknięte drewnianym stropem, ale w każdej chwili można je ponownie otworzyć.

Dom wybudowany z najwyższej klasy materiałów – dachówka BRAS wraz systemowymi dachówkami z panelami fotowoltaicznymi (moc instalacji około 5 KW); do instalacji fotowoltaicznej inwerter i falownik już zakupione i pozostają w cenie; okna PCV, 3-szybowe; przydomowa oczyszczalnia ścieków oraz system rozsączania wody deszczowej. Przyłącza energetyczne i wodne w drodze. Jako ogrzewanie zaplanowana jest pompa ciepła oraz ogrzewanie podłogowe w całym domu.

Działka

Na działce wykonano szereg prac, całkowite ją adaptując na potrzeby projektu. Od strony ulicy wykonano mur oporowy, dzięki czemu udało się stworzyć dwa poziomy. Działka ma około 1084 m². 

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w Mescherin, na bardzo malowniczej działce, z pięknym widokiem. Od strony ogrodu nie ma zabudowań. Cisza i spokój. Zaledwie 100 m do Odry (nie jest to teren zalewowy!). Mescherin to niewielka, wypoczynkowa miejscowość położona nad samą Odrą, w bezpośredniej bliskości Parku Narodowego Doliny Dolnej Odry. Idealna lokalizacja dla osób szukających kontaktu z naturą oraz ciszy si spokoju. W okolicy wiele ścieżek rowerowych, w tym międzynarodowa Oder-Neiße Radweg. Dodatkowym atutem miejscowości jest jej niedalekie położenie od Gryfina (4 km), Szczecina 25 km) czy Schwedt/Oder (35 km). W odległym o około 10 km znajdziemy także wszelkie niezbędne do życia sklepy i instytucje – urząd gminy, bank, sklepy spożywcze, poczta, przedszkole, szkołą podstawowa, praktyka lekarska czy pogotowie. Codziennych sprawunków można oczywiście dokonać w Gryfinie.

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3,57% od ceny sprzedaży, już z należnym 19% VAT.

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    3+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com