Nieruchomości

Komercyjne na wynajem

Data dodania: 20-01-2022

Lokal w Löcknitz, centrum, 96 m²

ID oferty 01/2022/OOW

Cena: 550 €

Miejscowość:
Löcknitz
Powierzchnia mieszkalna:
96 m2
Rodzaj domu:
Komercyjne
Rodzaj ogrzewania:
Gazowe
Czynsz:
550 €
Koszty eksploatacji:
150 €
Piętro:
Parter
Rodzaj nieruchomości:
Komercyjne na wynajem

Opis

Lokal w centrum Löcknitz, na terenie centrum handlowego 

Lokal do wynajęcia w centrum Löcknitz, na terenie centrum handlowego. Powierzchnia użytkowa 96 m². Składa się z dużego pomieszczenia głównego, zaplecza kuchennego, magazynku, chłodni, osobnych toalet oraz pomieszczenia socjalnego ze swoją toaletą. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, z centralnym ogrzewaniem. głównym wejściem z witryną oraz dodatkowym wejściem technicznym (np. na dostawy lub do biura). Na podłogach w części głównej panele, w reszcie pomieszczeń kafelki. Stan do wprowadzenia.

Przeznaczenie

Lokal nadaje się na praktycznie każdą działalność gospodarczą – sklep, salon fryzjerski lub kosmetyczny, imbiss-gastronomia, biuro itp.

Centrum handlowe

Lokal znajduje się na terenie centrym handlowego w centrum Löcknitz. Doskonała lokalizacja. W centrum znajdują się także Apteka, KiK i Getränkemarkt. Na terenie dużo wygodnych miejsc parkingowych.

Koszty

Czynsz netto wynosi 550€ (już z 19% VAT). Koszty utrzymania loklau to około 150€ (ogrzewanie, woda, śmieci) plus prąd według zużycia. Kaucja 1100€

Lokalizacja

Löcknitz to miasteczko usytuowane zaledwie 11 km od granicy w Lubieszynie i 25 km od centrum Szczecina. Niedaleko stąd także do Pasewalku – 17 km. Na miejscu wszystko co potrzebne – urząd, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, sklepy, banki, praktyka lekarska. Doskonałe miejsce na prowadzenie działaności.

Prowizja

Bez prowizji biura.

 

Pliki do pobrania

Popiela Immobilien

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    2+2=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com