Nieruchomości

Dom na sprzedaż

Data dodania: 29-09-2021

Kompleks budynków w Grambow, oferta inwestycyjna!

ID oferty 04/2021/ODS

Cena: 100000 €

Miejscowość:
Grambow
Powierzchnia mieszkalna:
3200 m2
Rodzaj domu:
Wielorodzinny
Rodzaj ogrzewania:
Brak
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Oferta inwestycyjna! Kompleks budynków w Grambow

Przedmiotem oferty jest kompleksy budynków w miejscowości Grambow, niedaleko granicy w Lubieszynie. Nieruchomość składa się z dwóch działek o raczej powierzchni 6789 m², na których znajdują w sumie trzy budynki. Zabudowania urokliwe, ceglane, dawna zabudowa kolejowa – spichlerz, willa oraz zabudowania gospodarcze. Nieruchomość zlokalizowana jest przy trasie kolejowej Szczecin-Pasewalk, niedaleko dworca kolejowego. Bardzo dobra lokalizacja oraz komunikacja zarówno na stronę polską, jak i po stronie niemieckiej. 

Nieruchomość idealnie nadaje się pod inwestycję mieszkaniową. Istnieje nawet zaawansowany projekt oraz wizualizacja przekształcenia kompleksu w osiedle mieszkaniowe. Oczywiście, na obecnym etapie, nieruchomość może mieć także inne przeznaczenie – przemysłowe, magazynowe, biurowe czy mieszkaniowo-handlowe. 

Budynek główny

Pierwotnie użytkowany jako spichlerz, składa się z 5 kondygnacji i łacznej powierzchni około 2600 m². Wymaga generalnego remontu, ale substancja budynku wciąż jest w dobrym stanie. Stropy częściowo drewniane, częściowo stalowe. Ekspozycja północ-południe. Obecnie od strony podwórza obszerna rampa. 

Willa 

Bardzo ładny w formie dom – piwnica, parter piętro. Powierzchnia około 260 m². Do generalnego remontu, ale bardzo urokliwy i z ogromnym potencjałem.  

Zabudowania gospodarcze

Budynek ma na parterze wysokie garaże (zmieszczą się samochody ciężarowe lub maszyny), na poddaszu pomieszczenia/pokoje. Powierzchnia samego parteru, to około 388 m². W stanie do remontu. W projekcie przeznaczony pod mieszkania.  

Działka

Nieruchomość składa się z dwóch działek o powierzchni 4076 m² oraz 2713 m². Wymagają oczywiście oczyszczenia i zagospodarowania, ale mają ogromny potencjał. Okolica to lasy i pola. Cisza i spokój. Ruch pociągów nie jest uciążliwy. 

Lokalizacja

Nieruchomość jest zlokalizowana na obrzeżach Grambow, niedaleko dworca kolejowego i w bezpośredniej bliskości linii kolejowej. Do przejścia granicznego w Lubieszynie jest niecałe 5 km, do centrum Szczecina zaledwie 18 km. Do Löcknitz zaledwie 12 km. W Löcknitz właśnie znajdziemy wszelkie niezbędne do życia instytucje i sklepy – urząd miasta i gminy, przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, banki, sklepy spożywcze, pogotowie, praktyka lekarska itp. Znajduje się tu także bardzo ładne jezioro kąpielowe ze strzeżona plażą. W okolicy wiele ścieżek rowerowych i spacerowych. 

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3,57% już z należnym 19% VAT.

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    1+1=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com