Nieruchomości

 

Mieszkanie na wynajem

Data dodania: 19-05-2020

Komfortowe mieszkanie w Nadrensee

ID oferty 04/2020/OMW

Cena: 400 €

Miejscowość:
Nadrensee
Powierzchnia mieszkalna:
60 m2
Rodzaj domu:
Wielorodzinny
Ilość pokoi:
3
Rodzaj ogrzewania:
Olejowe
Czynsz:
400 €
Koszty eksploatacji:
220 €
Piętro:
1
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na wynajem

Opis

Komfortowe mieszkanie w Nadrensee

Przestronne, widne, 3-pokojowe mieszkanie w Nadrensee. Nieruchomość w doskonałym stanie technicznym, po remoncie, ładnie wykończona. Powierzchnia 60 m², 3 osobne pokoje, przedpokój, kuchnia i łazienka. Kuchnia – meble w zabudowie kuchennej ze sprzętem AGD (lodówka, piekarnik i płyta elektryczne, mikrofalówka, zmywarka), na podłodze kafelki. Łazienka – cała w kafelkach, kabina prysznicowa. W przedpokoju i jednym z pokoi szafy w zabudowie. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze w w 2-piętrowym, 6 mieszkaniowym, kameralnym budynku wielorodzinnym.

Ogród, piwnica, miejsce parkingowe

Do mieszkania przynależy piwnica, miejsce parkingowe oraz ogródek wielkości około 100 m². Do wykorzystania także ogólna część ogrodu, wózkownia i suszarnia.

Koszty

Czynsz netto (Kaltmiete) wynosi 400€ miesięcznie plus koszty mediów (Nebenkosten) w wysokości 220€ miesięcznie. Kwota na media płacona jest zaliczkowo i raz do roku rozliczana na podstawie wskazań liczników. Do ceny należy doliczyć prąd, płatny według zużycia i abonament RTV (17€ miesięcznie). Kaucja wynosi 800€.

Lokalizacja

Nadrensee to niewielka miejscowość położna tuż przy polskiej granicy, zaledwie 5 km od granicy w Rosówku, 6 km od granicy Ladenthin/Warnik. Ma też bardzo dobry dojazd do autostrady A11 (Szczecin-Berlin) – 7 km. Cicha i spokojna okolica. Wiele ścieżek spacerowych i rowerowych. Bezpośrednio w miejscowości jezioro oraz niedaleko las. Na miejscu znajduje się przedszkole. Sklepy oraz szkoła podstawowa, lekarz znajdują się w odległym o 10 km Penkun. Z kolei w Löcknitz (około 25 km), znajdują się także szkoła ponadpodstawowa, gimnazjum, sklepy, urząd gminy, praktyka lekarska, pogotowie itd.

Paszport energetyczny

Zapotrzebowanie na energię wynosi 105,6 kWh/(m*a)

Prowizja

Oferta bez prowizji biura.

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    5+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com