Nieruchomości

 

Mieszkanie na sprzedaż

Data dodania: 27-03-2020

Kawalerka w Grambow, niedaleko granicy

ID oferty 04/2020/OMS

Cena: 19000 €

Miejscowość:
Grambow
Powierzchnia mieszkalna:
19 m2
Rodzaj domu:
Wielorodzinny
Ilość pokoi:
1
Rodzaj ogrzewania:
Gazowe
Czynsz:
100 €
Piętro:
Parter
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na sprzedaż

Opis

Kawalerka na parterze w Grambow, niedaleko od granicy

Mieszkanie ma 19,61 m² i składa się z przedpokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz pokoju. Znajduje się na parterze 1-piętrowego budynku wielorodzinnego. Stan techniczny dobry – do ewentualnego odświeżenia. Ciepła woda użytkowa i ogrzewanie pochodzą ze wspólnej, nowej kotłowni gazowej (gaz płynny). Zimna woda i kanalizacja miejskie. Mieszkanie jest jasne, okno wychodzi na stronę południową.

Ogród, komórka lokatorska

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska usytuowana w budynku gospodarczym. Mieszkańcy mogą także korzystać ze wspólnego ogrodu o powierzchni około 200 m². Przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Dla wszystkich mieszkańców dostępna jest także duża wózkownia.

Koszty

Utrzymanie mieszkania, w zależności od ilości mieszkających osób, waha się pomiędzy 70€ a 100€ miesięcznie (ogrzewanie, ciepła i zimna woda, ubezpiecznie, prąd na klatce itp.) plus prąd według zużycia i abonament RTV (18€).

Budynek

Budynek w dobrym stanie technicznym, po gruntownej modernizacji – nowe przyłącze wodne, nowe przyłącze energetyczne oraz przyłącza do każdego mieszkania, okna PCV, zrobiona elewacja, drzwi wejściowe. Przed budynkiem miejsca parkingowe. Do wykorzystania wspólny ogród o powierzchni około 200 m².

Lokalizacja

Grambow to niewielka miejscowość (około 1000 mieszkańców) położona zaledwie 6 km od przejścia granicznego w Lubieszynie (20 km do centrum Szczecina), 11 km od Löcknitz. W Löcknitz, do którego można dogodnie dojechać autobusem lub pociągiem (ze stacji w Grambow można także w około 15 min dojechać do Szczecina), znajdziemy wszystkie niezbędne instytucje jak urząd miejski, banki, sklepy, restauracje, niemiecko-polskie przedszkole, szkołę podstawową oraz gimnazjum, praktykę lekarską, pogotowie itp. Do Pasewalku, stolicy powiatu jest około 26 km. W okolicy Grambow znajdziemy także wiele ścieżek rowerowo-spacerowych, las oraz kąpielowe jeziora. Cicha i spokojna okolica.

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny. Zapotrzebowanie na energię wynosi 32,2 kWh.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 2320€ już z należnym 16% VAT. VAT obniżony z 19% na 16% do końca 2020.

Pliki do pobrania

Popiela Immobilien

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    1+1=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com