Nieruchomości

Dom na sprzedaż

Data dodania: 27-08-2020

Kamienica na starym mieście w Penkun

ID oferty 09/2020/ODS

Cena: 55000 €

Miejscowość:
Penkun
Powierzchnia mieszkalna:
120 m2
Rodzaj domu:
Kamienica
Ilość pokoi:
4
Rodzaj ogrzewania:
Elektryczne
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Kamienica na starym mieście w Penkun

Przedstawiamy Państwu niedużą, ale doskonale położoną kamienicę w Penkun. Dom stoi w centrum miejscowości, w ciągu starych kamienic, niedaleko jeziora. Dom jest w dobrym stanie technicznym, ma nowe okna drewniane zarówno od strony ulicy, jak i od strony ogrodu; nowe jest przyłącze energetyczne, wodne i kanalizacja; dom w dobrym stanie, nie przecieka. W środku wymaga remontu, ale substancja budynku jest w bardzo dobrym stanie.

Kamienica składa się z 3 kondygnacji – parter (2 mieszkania po około 30 m² każde, 1-piętro (także 2 mieszkania po około 30 m²) oraz poddasze (do adaptacji). Dom jest podpiwniczony. Obecny układ można pozostawić lub w prosty sposób zmienić dzieląc na dwa mieszkania (parter i piętro, ewentualnie poddasze) lub połączyć w jedno uzyskując duży i wygodny dom o powierzchni 120 m² (plus poddasze). 

Ogród

Niewątpliwą zaletą nieruchomości jest ogród z dostępem do zrewitalizowanej ścieżki spacerowej wijącej się wzdłuż całego jeziora w Penkun. Działka w całości ma około 555 m², wymaga uporządkowania, ale jest bardzo malownicza i odgrodzona ad sąsiadów. 

Lokalizacja

Penkun to niewielkie, urokliwe miasteczko położone nad siedmioma jeziorami. Piękna zabudowa starego miasta, zabytkowy zamek, miejska plaża i wakacyjno-urlopowy klimat. Jest chwalone i doceniane zarówno przez mieszkańców jak i turystów. N miejscu znajdziemy oczywiście sklepy spożywcze, aptekę, praktykę lekarską, przedszkole oraz szkołę podstawową. W okolicy, oprócz jezior idealnych do uprawiania sportów wodnych czy wędkarstwa, znajdziemy także wiele malowniczych ścieżek spacerowych i rowerowych. Penkun pomimo położenia na uboczy jest bardzo dobrze skomunikowane. Leży zaledwie około 4 km od autostrady A11 (Berlin-Szczecin) i około 30 km od centrum Szczecina.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 6,96% już z należnym 16% VAT. VAT obniżony z 19% na 16% do końca 2020.

Paszport energetyczny

Paszport energetyczny znajduje się w przygotowaniu. 

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    0+0=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com