Nieruchomości

 

Dom na sprzedaż

Data dodania: 13-01-2020

Kamienica na cele mieszkalne i handlowe, Gartz

ID oferty 03/2019/ODS

Cena: 35000 €

Miejscowość:
Gartz
Powierzchnia mieszkalna:
400 m2
Rodzaj domu:
Kamienica
Rodzaj ogrzewania:
Inne
Piętro:
Parter
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Kamienica w centrum Gartz/Oder

Nieruchomość z bardzo dużym potencjałem, około 200 m² powierzchni na dwóch kondygnacjach. Dom nadaje się zarówno na cele mieszkalne, jak i na cele gospodarcze – np. na parterze sklep lub biura, na piętrze jedno lub dwa mieszkania. Dom znajduje się w stanie do remontu kapitalnego. Dach ogólnie w dobrym stanie, w kilku miejscach do uszczelnienia. Do domu podłączony jest prąd oraz woda i kanalizacja – przyłącza mogą jednak wymagać modernizacji. Przy kamienicy dostępne jest około 300 m² ogrodu. Nieruchomość jest częściowo ogrodzona.

Położenie

Ogromnym atutem nieruchomości jest jej położenie w centrum Gartz. Wszystkie niezbędne instytucje znajdują się niedaleko. Około 100-200 m od zbudowań znajduje się Odra wraz z mariną.

Lokalizacja

Gartz/Oder to niewielkie, ale bardzo urokliwe miasteczko położone nad Odrą. Bliskość rzeki, możliwość uprawiania sportów wodnych i wędkarstwa, mnogość ścieżek rowerowych i spacerowych (Oder-Niese-Radweg), park narodowy doliny Odry sprawiają, że miejscowość jest lubiana i atrakcyjna turystycznie. Na miejscu znajdziemy m.in. marinę, restauracje, urząd miejski, banki, praktykę lekarską, pogotowie, przedszkole, szkołę podstawową, sklepy. Do granicy z Polską w Rosówku jest tylko 13 km, do Gryfina 14, do centrum Szczecina zaledwie 30 km. Najbliższym większym miastem jest Schwedt/Oder oddalone o 19 km. Dogodny dojazd drogą krajową B2.

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego.

Prowizja biura wynosi 2380€ już z należnym 19% VAT.

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    5+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com