Nieruchomości

 

Dom na sprzedaż

Data dodania: 03-07-2020

Kameralny dom w Hohenselchow

ID oferty 05/2020/ODS

Cena: 72000 €

Miejscowość:
Hohenselchow
Powierzchnia mieszkalna:
100 m2
Rodzaj domu:
Wolnostojący
Ilość pokoi:
4
Rodzaj ogrzewania:
Kominkowe
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Kameralny dom w Hohenselchow

Prezentujemy Państwu nieduży, ale bardzo dobrze utrzymany dom w bardzo ładnej miejscowości niedaleko Gartz/Oder. Dom ma około 100 m² z czego na patrzę około 70 m². Na parterze znajdziemy obszerną, jasną werandę, mogącą z powodzenim pełnić rolę salonu/ogrodu zimowego; z werandy wchodzimy do łazienki oraz osobnym wejściem do głównej części domu. W przedpokoju znajdziemy wejście do piwnicy, schody do góry oraz wejście do osobnej, widnej kuchni oraz do salonu. Salon jest przejściowy, z wejściami do dwóch osobnych sypialni. Poddasze częściowo zabudowane jednym pokojem, reszta do adaptacji. 

Okna PCV z roletami. Drzwi wejściowe oraz brama wjazdowa nowe. Ogrzewanie piece kaflowe i dodatkowo w kuchni ogrzewanie elektryczne. Woda miejska. Ścieki szambo. Instalacja elektryczna z lat 50-tych. Dom częściowo podpiwniczony. Od strony ogrodu część domu pełniła funkcje gospodarcze i nadaje się do adaptacji na cele mieszkalne. Można zatem w prosty sposób zwiększyć ilość dostępnej przestrzeni. 

Dom wymaga odświeżenia, ale jest bardzo dobrze utrzymany i dobrym stanie technicznym. Część domu 

Działka i ogród

Dom stoi na dużej działce o wielkości 2400 m². Na działce znajdują się także 3 garaże oraz dodatkowe zabudowania gospodarcze. Teren jest zadbany, na uwagę zasługuje zwłaszcza bardzo ładny ogród kwiatowy znajdujący się od przed domem, od strony ulicy. Nowa, stalowa brama wjazdowa. 

Lokalizacja

Hohenselchow to nieduża, ale bardzo urokliwa miejscowość, położona poza głównymi trasami komunikacyjnymi. Jednocześnie oddalona jest zaledwie około 30 km od centrum Szczecina. Do Gartz/Oder mamy 7 km, do Casekow 5 km, do przejścia granicznego w Rosówku 18 km, do Gryfina 21 km. W Casekow znajduje się dworzec kolejowy – pociągi relacji Szczecin-Berlin. W Casekow i Gartz znajdziemy przedszkole, szkołę podstawową, sklepy, urząd gminy, banki, pogotowie, praktykę lekarską. Do najbliższego szpitala w Schwedt/Oder jest zaledwie 20 km. Cicha i spokojna okolica, pola, lasy i jeziora. Idealne miejsce dla osób szukających kontaktu z naturą. 

Prowizja

Prowizja biura wynosi 5,8% już z należnym 16% VAT. VAT obniżony z 19% na 16% do końca 2020.

Paszport energetyczny

Paszport energetyczny znajduje się w przygotowaniu. 

Pliki do pobrania

Popiela Immobilien Popiela Immobilien

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    1+1=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com