Nieruchomości

 

Dom na sprzedaż

Data dodania: 04-04-2020

Kameralny dom w Groß Pinnow

ID oferty 02/2020/ODS

Cena: 45000 €

Miejscowość:
Groß Pinnow
Powierzchnia mieszkalna:
79 m2
Rodzaj domu:
Wolnostojący
Ilość pokoi:
3
Rodzaj ogrzewania:
Kominkowe
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Kameralny dom w Groß Pinnow

Prezentujemy niewielki, ale urokliwy dom jednorodzinny w Groß Pinnow. Dom ma około 79 m² na parterze plus poddasze. Wybudowany około 1900 roku, w ogólnym stanie dobrym, wymaga modernizacji. Dach z dachówki betonowej, okna i drzwi wejściowe z PCV, rolety antywłamaniowe, woda miejska, szambo, ciepła woda użytkowa z podgrzewaczy elektrycznych, ogrzewanie kominkowe. Standard podstawowy, ale dom jest bardzo zadbany. Na parterze znajdziemy 3 pokoje, z czego jeden przejściowy, łazienkę oraz kuchnię.

Powierzchnię mieszkalną można powiększyć adaptując nieużywane obecnie poddasze.

Działka

Dom znajduje się na działce o powierzchni około 720 m². Za domem znajdują się obecnie niewielkie zabudowania gospodarcze oraz ogród.

Dom jest wynajęty 

Nieruchomość można zakupić jako inwestycję – miesięczny dochód netto (na rękę) wynosi obecnie 237€. Można także umowę najmu wypowiedzieć, czas wypowiedzenia to około 6 miesięcy.

Lokalizacja

Groß Pinnow to bardzo urokliwa miejscowość położona poza głównymi szlakami komunikacyjnymi. Cicha i spokojna okolica, na przeciwko domu niewielkie jezioro, niedaleko las, w okolicy wiele ścieżek spacerowych i rowerowych. Do Schwedt/Oder zaledwie 20 km, do Casekow 10 km, do Gartz/Oder 11 km. Do granicy w Rosówku około 23 km, a do centrum Szczecina około 35 km. W Casekow znajduje się stacja kolejowa – pociągi relacji Szczecin-Berlin. Zarówno w Casekow, jak i Gartz znajdziemy wszystko co niezbędne do komfortowego funkcjonowania – przedszkole, szkoła podstawowa, urząd, banki, sklepy, praktyka lekarska, pogotowie itp.

Prowizja

Nieruchomość sprzedawana jest bez prowizji biura.

Paszport energetyczny

Zużycie Energi wynosi 425,5 kWh/(m2*a)

Pliki do pobrania

Popiela Immobilien Popiela Immobilien

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    5+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com