Nieruchomości

 

Mieszkanie na sprzedaż

Data dodania: 12-03-2020

Hale in Grambow 2

ID oferty 02/2020/OOS

Cena: 250000 €

Miejscowość:
Grambow
Powierzchnia mieszkalna:
1228 m2
Rodzaj domu:
Komercyjne
Rodzaj ogrzewania:
Brak
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na sprzedaż

Opis

Hale magazynowe w Grambow

Prezentujemy państwu budynki gospodarczo-magazynowe w miejscowości Grambow. Jest to druga część dużego kompleksu komercyjnego. W skład oferty wchodzą dwa budynki – jeden parterowy i jeden z dodatkową kondygnacją. Ogólna powierzchnia parterów to 963 m², a poddasza 265 m². Budynki są w bardzo dobrym stanie technicznym, zadbane, wyposażone w nowe, automatyczne bramy wjazdowe. Wymieniona została też stolarka okienna a dachy sprawdzone i naprawione. Budynek dwukondygnacyjny w głównej części jest bardzo wysoki – ponad 4m, co pozwala na składowanie wielopoziomowe. Budynki posiadają dostęp z ulicy – z jednej strony jest to działka nieutwardzona, wchodząca w zakres sprzedawanej nieruchomości, z drugiej istnieje możliwość dojazdu przez utwardzone podwórze przynależne do sąsiedniej nieruchomości. Istnieje możliwość wpisania służebności przejazdu i wspólnego korzystania z głównej bramy wjazdowej do kompleksu.

Przyłącza

Nieruchomość nie posiada obecnie przyłączy. Jest możliwość podłączenia prądu, wody oraz kanalizacji (media miejskie). Nieruchomość nie jest ogrzewana.

Możliwe przeznaczenie

Budynek nie znajduje się pod opieką konserwatora. Możliwe jest różnorakie przeznaczenie budynków – magazynowe, produkcyjne, biurowe, a nawet mieszkalne. Ponieważ nieruchomość znajduje się w środku wioski jedyne ograniczenia dotyczą uciążliwości dla mieszkańców – nie może być zbyt głośno poza normalnymi godzinami pracy oraz nie można emitować uciążliwych zapachów.

Widok z lotu ptaka

Działka

Wielkość działki to 3300 m².

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja, niedaleko granicy z Polską – tylko około 6 km od przejścia w Lubieszynie. Dobry dojazd do Löcknitz (11 km) i Pasewalku (27 km). Do autostrady A11 (Berlin-Szczecin) tylko 13 km. W miejscowości znajduje się także stacja kolejowa (pociągi relacji Szczecin-Pasewalk i dalej). Do centrum Szczecina zaledwie 20 km. 

Możliwość zakupu dwóch nieruchomości

Istnieje możliwość zakupu całego kompleksu (druga hala o powierzchni łącznej 2179 m² i działka około 4452 m²) za kwotę 500.000€ Otrzymujemy wtedy ogólną powierzchnię budynków 3408 m² i łączną powierzchnię gruntu 7752 m².

Prowizja

Prowizja biura wynosi 6,96% już z należnym 16% VAT. VAT obniżony z 19% na 16% do końca 2020.

Paszport energetyczny

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego.

Pliki do pobrania

Popiela Immobilien Popiela Immobilien Popiela Immobilien

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    0+0=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com