Nieruchomości

Komercyjne na wynajem

Data dodania: 17-11-2020

Hala z zapleczem biurowym i sanitarnym, Löcknitz

ID oferty 01/2020/OOW

Cena: 1000 €

Miejscowość:
Löcknitz
Powierzchnia mieszkalna:
150 m2
Rodzaj domu:
Komercyjne
Rodzaj ogrzewania:
Gazowe
Czynsz:
1000 €
Koszty eksploatacji:
200 €
Piętro:
Parter
Rodzaj nieruchomości:
Komercyjne na wynajem

Opis

Hala magazynowa/sprzedażowa z zapleczem biurowym i sanitarnym

Hala ma 150,45 m² powierzchni całkowitej i składa się pomieszczenia głównego (może być to magazyn, część sprzedażowa, produkcyjna itp.) wielkości 92 m², dwóch chłodni (agregaty w pełni sprawne, pomieszczeni może też pełnić inne funkcje) wielkości 12 m² i 5 m², pomieszczenia biurowego 19 m² oraz zaplecza sanitarnego (osobne toalety męska i damska) i dużego holu wejściowego. 

Nieruchomość nadaje się zarówno na magazyn z biurem jak i na na sklep czy nieuciążliwa działalność produkcyjną. 

Całość w bardzo dobrym stanie, do odświeżenia w zależności od potrzeb. Ogrzewanie nadmuchowe (gazowe) oraz grzejniki. Ciepła i zimna woda centralne. Okna PCV. Drzwi stalowe, bardzo solidne. 

Centrum handlowe

Hala znajduje się na terenie centrum handlowego, gdzie funkcjonują już Getränkemarkt, KiK, Apteka, sklep z drobnymi artykułami przemysłowymi oraz salon fryzjersko-kosmetyczny. Przed halą znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Dogodny dojazd z głównej drogi w Löcknitz. 

Lokalizacja 

Löcknitz to urokliwe miasteczko położone zaledwie 11 km od granicy w Lubieszynie, 16 km od centrum Pasewalk oraz 25 km od centrum Szczecina. Dodatkowo w miejscowości znajduje się dworzec kolejowy. Znajdziemy tu także piękne jezioro z plażą miejską, a w okolicy lasy i mnóstwo ścieżek rowerowych i spacerowych. 

Koszty 

Czynsz podstawowy (Kaltmiete) to 1000€ (plus 16% VAT). Do tego należy doliczyć koszty mediów – woda, ścieki, ogrzewanie, prąd (koszty wyliczane ryczałtowo w zależności od działalności). Rozliczenia na podstawie wskazań liczników, raz do roku). 

Prowizja 

Bez prowizji biura.

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    3+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com