Nieruchomości

 

Komercyjne na sprzedaż

Data dodania: 15-01-2020

Hala z pomieszczeniami biurowymi w Passow

ID oferty 03/2018/OOS

Cena: 120000 €

Miejscowość:
Passow
Powierzchnia mieszkalna:
1345 m2
Rodzaj domu:
Wolnostojący
Rodzaj ogrzewania:
Gazowe
Piętro:
Parter
Rodzaj nieruchomości:
Komercyjne na sprzedaż

Opis

Hale w Passow

Prezentujemy Państwu znajdujące się w miejscowości Passow hale wraz z pomieszczeniami biurowymi. Obecnie prowadzona jest tam działalność sprzedaży napojów, ale nieruchomość nadaje się także na inne rodzaje działalności. Pomieszczenia biurowe mogą także z powodzeniem pełnić rolę dużego, 5-pokojowego mieszkania.

Hala – powierzchnia 1200 m², z czego około 1/4 zaadaptowana jest na cele sprzedażowe – ogrzewanie, woda, ścieki, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie socjalne, toaleta. Reszta jest nieogrzewana. Wysokość pomieszczeń 3,9 m. Dwa wjazdy, bramy podnoszone, wysokość wjazdu 3,5 m. Prąd – siła. Pełne oświetlenie.

Biuro – powierzchnia 145 m², 4 pokoje (od 16 m² do 21 m²), duża kuchnia z jadalnią (21 m²) oraz toalety (męska i damska) i duży korytarz. Ogrzewanie gazowe. Okna i drzwi wejściowe PCV. Rolety antywłamaniowe. Sufity podwieszane.

Stan techniczny – ogólny stan techniczny bardzo dobry. Ostatnie modernizacje zostały przeprowadzone w 2010 roku. Nieruchomość została wybudowana w latach 1986-1994). Wszystkie media na miejscu – woda miejska, kanalizacja miejska, gaz sieciowy, prąd wraz siłą, telefon i Internet.

Działka

Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 4000 m². Większość jest wybetonowana i przystosowana do parkowania i przejazdu ciężkich samochodów dostawczych. Przy biurach i części sprzedażowej duży parking dla pracowników i klientów. Część magazynowa ma także duży parkin/plac manewrowy, oddzielony metalowym ogrodzeniem co pozwala np. na składowanie towaru bezpośrednio na placu. Z drugiej strony budynku jest jeszcze spory teren zielony, do którego prowadzi osobny wjazd przez metalową bramę.

Lokalizacja

Passow to miasteczko z około 1200 mieszkańcami, oddalone około 10 km od Schwedt/Oder, 20 km od Angermünde, 25 od Prenzlau i 15 km od autostrady A11 (Szczecin-Berlin). Dogodne położenie, dojazd drogami asfaltowymi.

Prowizja biura wynosi 5,95% już z należnym VAT. 

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    4+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com