Nieruchomości

 

Komercyjne na sprzedaż

Data dodania: 11-03-2020

Hala-budynek gospodarczy w Grambow

ID oferty 01/2020/OOS

Cena: 399000 €

Miejscowość:
Grambow
Rodzaj domu:
Komercyjne
Rodzaj ogrzewania:
Brak
Rodzaj nieruchomości:
Komercyjne na sprzedaż

Opis

Duży budynek gospodarczo-magazynowy w Grambow

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy kompleks wielofunkcyjnych budynków wraz z dużą działką. Budynek ma dwie kondygnacje, łącznie 2179,69 m², z czego na parterze około 1133,23 m² i na piętrze 1046,46 m². Parter podzielony jest na różnej wielkości sekcje, z osobnymi wejściami i bramami. Pozwala to na elastyczna aranżację powierzchni i przeznaczenie na różne rodzaje działaności. W narożnej części znajduje się także duże pomieszczenie, które kiedyś służyło jako sala bankietowa. Druga kondygnacja jest częściowo przygotowana – w części położono nowe stropy z ociepleniem. Trzeba wykonać nową klatkę schodową, ale materiał jest już przygotowany i jest w cenie nieruchomości. Przy głównym wjeździe znajdują się także mniejsze pomieszczenia przerobione i przygotowane pod pomieszczenia biurowe. 

Stan techniczny

Nieruchomość jest w bardzo dobym stanie technicznym. Wykonano już szereg prac remontowo-adaptacyjnych. Budynek ma swoje przyłącze energetyczne, wodne i kanalizacyjne. Naprawiono i częściowo wymieniono konstrukcję nośną dachu; przygotowano nowe stropy; wzmocniono fundamenty; sprawdzono i w razie potrzeby wymieniono elementy drewniane; wymieniono stolarkę okienną oraz bramy wjazdowe; zamontowano niewielką instalację solarną wspierającą systemy monitoringu; zamontowano system monitoringu; przygotowano pomieszczenia biurowe wraz niezbędną infrastrukturą; zainstalowano przyłącze internetu – szybki DSL. 

Możliwe przeznaczenie

Budynek nie znajduje się pod opieką konserwatora, co oznacza, że możliwe są wszelkie projekty. Budynek nadaje się zarówno jako hala magazynowa, biurowa czy produkcyjna jak i częściowo czy w całości mieszkalna. Możliwe jest także prowadzenie pensjonatu, domu weselnego czy podobnej działaności. 

Film z lotu ptaka

Działka

Dodatkowym atutem nieruchomości jest bez wątpienia działka – około 4452 m² (dokładna wielkość wielkość będzie określona przy sprzedaży, sprzedający ponosi koszty podziału). Plac przed budynkami jest w całości utwardzony (kamień brukowy). Wjazd na teren osobną, szeroką bramą. Możliwość manewrowania dla dużych samochodów, wiele miejsc parkingowych. 

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja, niedaleko granicy z Polską – tylko około 6 km od przejścia w Lubieszynie. Dobry dojazd do Löcknitz (11 km) i Pasewalku (27 km). Do autostrady A11 (Berlin-Szczecin) tylko 13 km. W miejscowości znajduje się także stacja kolejowa (pociągi relacji Szczecin-Pasewalk i dalej). Do centrum Szczecina zaledwie 20 km. 

Możliwość zakupu dwóch nieruchomości

Istnieje możliwość zakupu całego kompleksu (druga hala o powierzchni łącznej 1228 m² i działka około 3300 m²) za kwotę 500.000€ Otrzymujemy wtedy ogólną powierzchnię budynków 3408 m² i łączną powierzchnię gruntu 7752 m².

Prowizja

Prowizja biura wynosi 6,96% już z należnym 16% VAT. VAT obniżony z 19% na 16% do końca 2020.

Paszport energetyczny

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego.

Pliki do pobrania

Popiela Immobilien Popiela Immobilien Popiela Immobilien

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    5+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com