Nieruchomości

 

Mieszkanie na sprzedaż

Data dodania: 17-12-2019

Grambow, przestronne i jasne mieszkanie 1-pokojowe

ID oferty 06/2019/OMS

Cena: 20000 €

Miejscowość:
Grambow
Powierzchnia mieszkalna:
33 m2
Rodzaj domu:
Wielorodzinny
Ilość pokoi:
1
Rodzaj ogrzewania:
Gazowe
Dostępność od:
17-12-2019
Czynsz:
150 €
Piętro:
1
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na sprzedaż

Opis

Obniżka Ceny!!

Przestronne i jasne mieszkanie w Grambow

Mieszkanie ma 33 m² i znajduje się na 1 piętrze wielorodzinnego, niskiego budynku z około 1900 roku. Budynek był wielokrotnie i gruntownie modernizowany m.in. w latach 90-tych oraz ostatnio kilka lat temu (wymieniono m.in. przyłącze elektryczne, przyłącze wodne, powstała nowa, wspólna kotłownia na gaz płynny). Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym, po remoncie (zostało kilka drobnych rzeczy do wykończenia jak np. położenie struktury na jednej ze ścian czy kilka kafli w łazience). Ma bardzo ciekawy rozkład pomieszczeń – z korytarza wchodzimy do obszernego przedpokoju, w którym znajduje się bardzo duża szafa przesuwna z bardzo ciekawym miejscem na pralkę; następnie wchodzimy do dużego i widnego salonu z aneksem kuchennym (kuchnia w zabudowie); z salonu jest przejście do łazienki, która zaskakuje dużą powierzchnią i sporą ilością światła.

Do mieszkania przynależy murowana komórka lokatorska o wielkości kilku metrów kwadratowych. Miejsca parkingowe są ogólnodostępne i znajdują się przed budynkiem. Na tyłach domu znajdziemy także ogólnodostępny ogród o powierzchni około 200 m².

Ciepła woda użytkowa oraz ogrzewanie pochodzą ze wspólnej, nowej kotłowni gazowej na gaz płynny. Zimna woda oraz kanalizacja miejskie.

Koszty

Nieruchomość jest zarządzana przez firmę. Rozliczanie odbywa się na podstawie podzielników ciepła i liczników. Przez cały rok płaci się opłatę ryczałtową zależną od ilości osób zamieszkujących, a rozliczenie odbywa się raz do roku. Na 2-3 osoby koszty utrzymania mieszkania to około 150€ czynsz (ogrzewanie, ciepła i zimna woda, prąd na klatce, ubezpieczenie, zarządzanie) plus prąd około 40-50€, abonament RTV 18€ i śmieci około 10€.

Lokalizacja

Grambow to niewielka miejscowość (około 1000 mieszkańców) położona zaledwie 6 km od przejścia granicznego w Lubieszynie (20 km do centrum Szczecina), 11 km od Löcknitz. W Löcknitz, do którego można dogodnie dojechać autobusem lub pociągiem (ze stacji w Grambow można także w około 15 min dojechać do Szczecina), znajdziemy wszystkie niezbędne instytucje jak urząd miejski, banki, sklepy, restauracje, niemiecko-polskie przedszkole, szkołę podstawową oraz gimnazjum, praktykę lekarską, pogotowie itp. Do Pasewalku, stolicy powiatu jest około 26 km. W okolicy Grambow znajdziemy także wiele ścieżek rowerowo-spacerowych, las oraz kąpielowe jeziora. Cicha i spokojna okolica.

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3,57%€ już z należnym 19% VAT.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny – zalecamy ich osobistą weryfikację.

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    3+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com