Nieruchomości

Działka na sprzedaż

Data dodania: 15-09-2022

Działka budowlana z pozwoleniem! Löcknitz

ID oferty 01/2022/OdzS

Cena: 35000 €

Miejscowość:
Löcknitz
Rodzaj ogrzewania:
Brak
Rodzaj nieruchomości:
Działka na sprzedaż

Opis

Nieruchomość zarezerwowana!!

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę! Löcknitz

Działka o powierzchni 1100 m² znajduje się na wjeździe do Löcknitz, posiada bezpośredni dostęp do głównej drogi. Częściowo ogrodzona, znajduje się na niej kilka drzew. Z jednej strony przylega do nasypu kolejowego, z drugiej do drogi głównej. Teren płaski, łatwy do budowy. Media znajdują się w drodze – prąd, woda, kanalizacja miejska.

Pozwolenie na budowę 

Na działce zaplanowany jest dom parterowy typu Bungalow o powierzchni około 100 m². Oczywiście można jeszcze wprowadzić zmiany do projektu lub zaplanować kompletnie inny dom, ale wymaga to wystąpienia o nowe pozwolenie.

Druga działka

W sprzedaży znajduje się także działka sąsiednia o wielkości 1300 m², za cenę 40.000€

Lokalizacja

Działka znajduje się w bardzo ładnej miejscowości położonej zaledwie 9 km (9 min) od granicy w Lubieszynie, 23 km (około 30 min) od centrum Szczecina i 17 km (19 min) od Pasewalku. W miejscowości znajduje się dworzec kolejowy z połączeniami Szczecin-Pasewalk. Samo Löcknitz oferuje wszystko co najważniejsze do spokojnego i wygodne życia – przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, banku, urząd miasta, sklepy spożywcze i inne, praktyka lekarska, pogotowie, apteka itp. Dodatkowo to bardzo urokliwe miejsce – dostęp do sporego jeziora z miejską plażą, bliskość lasu oraz wiele ścieżek spacerowych i rowerowych.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3,57% już z należnym 19% Vat.

 

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    2+2=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com