Nieruchomości

Działka na sprzedaż

Data dodania: 03-02-2021

Działka budowlana w Grünberg, niedaleko Brüssow

ID oferty 02/2021/OdzS

Cena: 50000 €

Miejscowość:
Grünberg
Rodzaj ogrzewania:
Brak
Rodzaj nieruchomości:
Działka na sprzedaż

Opis

Działka budowlana w Grünberg, niedaleko Brüssow

Ładnie położona działka budowlana wielkości 2315 m². Regularna, prostokątna, z dostępem do drogi utwardzonej. Na działce znajdują się zabudowania gospodarcze, murowane, w bardzo dobrym stanie technicznym. W głębi działki znajduje się także drewniany domek-altanka. Działka jest zadbana, z kilkoma drzewami od frontu i części ogrodowej.

Prąd, woda i kanalizacja w drodze.

Możliwa zabudowa

W miejscowości nie ma lokalnego planu zagospodarowania, ale stawiany budynek musi nawiązywać do obecnej, sąsiedniej zabudowy co oznacza, że musi być oddalony od drogi tak samo jak budynki sąsiednie i nie może być wyższy niż budynki sąsiednie (parter plus użytkowe poddasze lub parter i piętro).

Lokalizacja

Działka znajduje się w miejscowości Grünberg, niedaleko Brüssow – 6 km. Do granicy Do centrum Szczecina mamy około 40 km, z czego do granicy w Kołbaskowie około 24 km. Dogodny dojazd także do Löcknitz około 17 km oraz Prenzlau 24 km. Grünberg to nieduża, ale bardzo ładna miejscowość. Cicha, spokojna i malownicza okolica. W miejscowości jezioro. W okolicy dużo innych jezior (mi.n. kąpielowe z plażą miejską w Brüssow) oraz pola i lasy. Najbliższa możliwość zakupów to Brüssow. Tam znajdziemy także przedszkole, szkołę podstawową, bank, siedzibę urzędu gminy oraz praktykę lekarską.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3,57% już z należnym 19% Vat. 

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    0+0=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com