Nieruchomości

Działka na sprzedaż

Data dodania: 01-11-2021

Działka budowlana w Groß Pinnow, 585 m²

ID oferty 03/2021/OdzS

Cena: 15000 €

Miejscowość:
Groß Pinnow
Rodzaj ogrzewania:
Brak
Rodzaj nieruchomości:
Działka na sprzedaż

Opis

Działka budowlana w Groß Pinnow, 585 m²

ładna, regularna działka budowlana w Groß Pinnow, niedaleko Gartz/Oder oraz niedaleko Schwedt/Oder. Działka jest zadbana, rozplantowana. Na działce znajduje się już przyłącze energetyczne. Inne media w drodze – woda, gaz. W miejscowości nie ma kanalizacji, trzeba zatem wybudować szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków.

Nieruchomość ma 585 m² i znajduje się w centrum wsi. Dojazd drogą asfaltową, na działkę jest już przygotowany wjazd (obniżony krawężnik i zrobiony krótki wjazd).

Lokalizacja

Groß Pinnow to malownicza, dość duża wioska położona niedaleko Gartz/Oder (10 km) i Schwedt/Oder (20 km). Do centrum Szczecina jest około 40 km. Groß Pinnow leży poza głównymi szlakami komunikacyjnymi, w cichej i spokojnej okolicy. Jest bardzo ciekawie ukształtowane – teren obniża się w kierunku lasu. Przy samej miejscowości znajduje się piękny las oraz wiele ścieżek spacerowych i rowerowych. W samej miejscowości nie ma sklepów, ale wszystko co potrzebne znajduje się w nieodległym Gartz – przedszkole, szkoła podstawowa, urząd gminy, sklepy, banki, pogotowie i praktyka lekarska.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3,57% już z należnym 19% VAT.

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    1+1=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com