Nieruchomości

Dom na sprzedaż

Data dodania: 20-04-2021

Dwa domy w Blankensee

ID oferty 01/2021/ODS

Cena: 80000 €

Miejscowość:
Blankensee
Powierzchnia mieszkalna:
330 m2
Rodzaj ogrzewania:
Kominkowe
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Wyjątkowa nieruchomość, dwa domy, stodoła i duża działka, Blankensee

Prezentujemy Państwu wyjątkowa posiadłość składająca się z dwóch domów z osobnymi wejściami, dużej, dwukondygnacyjnej stodoły oraz wolnostojącego garażu. Wszystko znajduje się na dużej, zadbanej i zagospodarowanej działce. Jest to działka narożna, o powierzchni około 3600 m², z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi dojazdowej. 

Pierwszy, starszy budynek ma powierzchnię około 140 m² plus poddasze. Na parterze znajdziemy 5 pokoi, łazienkę i kuchnię oraz obszerny korytarz. Poddasze do adaptacji. Budynek jest w stanie do kapitalnego remontu. Podłączone są prąd i woda, ale przyłącza wymagają odnowienia. W drodze znajdują się prąd, woda, kanalizacja oraz gaz. Dom jest częściowo podpiwniczony. Budynek znajduje się pod ochroną konserwatora zabytków. 

Drugi, nowszy budynek jest przyłączony bezpośrednio do starszego i ma powierzchnię około 89 m². Składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki. Również wymaga kapitalnego remontu. Nowe jest przyłącze elektryczne. 

Działka i zabudowania gospodarcze

Działka ma powierzchnię 3600 m² i znajdziemy na niej, oprócz domu, także zabudowania gospodarcze. Duża stodoła ma około 144 m² na parterze plus wysokie poddasze. Dodatkowo obok stoi garaż o powierzchni około 24 m². Ogród jest ładnie utrzymany i zadbany. Na terenie znajduje się także studnia. 

Lokalizacja

Blankensee to dość duża wieś, położona bardzo blisko granicy w Polską – 1 km do przejścia rowerowego w Buku, 10 km do przejścia w Lubieszynie i około 25 km do centrum Szczecina. W odległym o około 11 km Löcknitz znajdziemy wszystkie niezbędne do życia instytucje – sklepy spożywcze, urząd miasta i gminy, banki, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz pogotowie i praktyka lekarska. W okolicy mnóstwo malowniczych ścieżek spacerowych i rowerowych oraz kąpielowe jeziora. Idealna okolica dla osób szukających ciszy, spokoju i kontaktu z naturą. 

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3,57% już z należnym 19% VAT.

Paszport energetyczny

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego – nieruchomość pod opieką konserwatora zabytków. 

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    5+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com