Nieruchomości

Dom na sprzedaż

Data dodania: 18-08-2020

Duży, wygodny dom w Boock, niedaleko Löcknitz, Niemcy

ID oferty 07/2020/ODS

Cena: 110000 €

Miejscowość:
Boock
Powierzchnia mieszkalna:
280 m2
Rodzaj domu:
Jednorodzinny
Ilość pokoi:
10
Rodzaj ogrzewania:
Gazowe
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Duży, wygodny dom w Boock, niedaleko Löcknitz

Nieruchomość wyjątkowa pod kilkoma względami. Duży dom, z wygodnym poddaszem oraz duża działka i zabudowania gospodarcze. Duży potencjał, wiele możliwości.

Dom ma około 280 m² powierzchni użytkowej na dwóch kondygnacjach. Może służyć zarówno jako dom jednorodzinny, dwurodzinny (poddasze może być całkowicie autonomiczne) lub dom dla rodziny wielopokoleniowej.  

Parter

Pomieszczenia są przestronne, sufity wysokie, a okna duże, co powoduje, że cały poziom jest jasny i wygodny. Do domu prowadzą dwa wejścia. Wejście od strony ulicy prowadzi do pomieszczenia, które służyło jako salon fryzjerski i gabinet masażu. Salon jest wyposażony w fotel z podłączeniami wody i kanalizacji oraz pomieszczenie gospodarcze. Układ jest na tyle korzystny, że salon można z powodzeniem rozbudować lub zamienić na część mieszkalną. Wejście od ogrodu natomiast prowadzi do części stricte mieszkalnej. Po prawej stronie od wejścia znajdziemy bardzo duża kuchnię oraz salon/jadalnię, za którym znajduje się kolejny, duży pokój, którego okna wychodzą na ulicę. N lewo do wejścia znajduje się bardzo duża, choć przechodnia łazienka, z której wejdziemy do garderoby, sauny! oraz dalej do dwóch pokoi, znajdujących się już od strony ulicy. W stosunkowo dużym pomieszczeniu gospodarczym pod schodami ulokowano kotłownię – ogrzewanie gazowe. 

Piętro

Niewątpliwie uroku nieruchomości dodaje przestronne poddasze. Nietypowo jak na stare budynki i ze względu na konstrukcję dachu, ściana kolankowa jest wyjątkowo wysoka. Schody wychodzą na bardzo duży pokój dzienny, służący kiedyś za pracownię malarską, z którego z kolei możemy przejść do łazienki i kolejnych pomieszczeń. Ogółem mamy na poddaszu 5 dużych pokoi, łazienkę z wanną oraz dużą, widną kuchnię.   

Stan techniczny

Dom jest bardzo zadbany, częściowo zmodernizowany, co szczególnie ważne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa pochodzą z nowej kotłowni gazowej. 

Działka i zabudowania gospodarcze

Za domem znajdują się zabudowania gospodarcze wraz z garażem. Dużo miejsca, budynek w dobrym stanie, zadbany. To co nadaje nieruchomości dodatkowej wartości i uroku, to niewątpliwie działka i jej areał. W skład nieruchomości wchodzą w sumie cztery działki o łącznej powierzchni około 12760 m² !! Jest to teren częściowo budowlany (w części od ulicy), częściowo ogród, częściowo działka rolna. Wielkość działki daje poczucie dużej przestrzeni, a od strony ogrodu ciągnie się prawie do ściany lasu. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju i kontaktu z naturą. 

Lokalizacja

Boock to duża wioska, położna niedaleko Löcknitz (6 km) oraz blisko od granicy z Polską (przejście w Lubieszynie 13 km). W Löcknitz znajdziemy wszystkie niezbędne do życia instytucje – urząd gminy, banki, sklepy, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, praktyka lekarska, pogotowie itp. W Löcknitz znajduje się także dworzec kolejowy – pociągi do Szczecina lub w drugą stronę do Pasewalku i dalej w kierunku na Berlin czy Stralsund. Boock jest pięknie położony wśród póki lasów. W okolicy wiele ścieżek spacerowych i doskonałe ścieżki rowerowe. Dużo jest także malowniczych jezior, także kąpielowych. Piękna, spokojna okolica.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 5,8% już z należnym 16% VAT. VAT obniżony z 19% na 16% do końca 2020.

Paszport energetyczny

Paszport energetyczny znajduje sie w przygotowaniu. 

Pliki do pobrania

Popiela Immobilien Popiela Immobilien

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    2+1=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com