Nieruchomości

Dom na sprzedaż

Data dodania: 30-09-2020

Duży, wolnostojący dom w Heinrichshof

ID oferty 10/2020/ODS

Cena: 65000 €

Miejscowość:
Heinrichshof
Powierzchnia mieszkalna:
133 m2
Rodzaj domu:
Wolnostojący
Ilość pokoi:
5
Rodzaj ogrzewania:
Elektryczne
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Duży, wolnostojący dom w Heinrichshof 

Dom z ogromnym potencjałem, przestronny, z możliwością adaptacji poddasza. Do tego zabudowania gospodarcze i duża działka przylegająca do ściany lasu. Piękne miejsce dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą, jednocześnie niedaleko zarówno od granicy, jak i od Gartz czy Schwedt. 

Dom na parterze ma około 133 m² z czego 91,5 m² przypada na budynek główny, a 12,76 m² to weranda oraz 28,68 m² to przybudówka. Znajdziemy tutaj 5 dużych pokoi, kuchnię, łazienkę oraz dwa przedpokoje, w tym jeden ze schodami prowadzącymi na poddasze. 

Standard podstawowy, dom do remontu. Okna drewniane starego typu. Od frontu rolety antywłamaniowe. Jako ogrzewanie grzejniki elektryczne na drugą, nocną taryfę oraz piece kaflowe. Przyłącze elektryczne oraz oraz szafka z bezpiecznikami nowe, ale w pomieszczeniach instalacja elektryczna wymaga modernizacji. Przyłącze wodne nowe. Kanalizacja – szambo (wymaga sprawdzenia szczelności). W pokojach na podłogach deski położone na legarach, całość leży bezpośrednio na ziemi. Stropy drewniane. Budynek z około 1900 roku, nie znajduje się pod konserwatorem zabytków.  

Poddasze po podłodze ma około 90 m², nadaje się do adaptacji na cele mieszkalne. W tej chwili znajduje się tam jeden osobny pokój oraz wędzarnia. 

Piwnica

Dom jest częściowo podpiwniczony. Piwnica sucha, dość wysoka. 

Działka i ogród

Działka w całości ma około 2034 m². Oprócz domu znajdują się na niej zabudowania gospodarcze oraz podwójny garaż. Ogród podzielony na dwie części. Pierwsza – podwórze znajduje się bezpośrednio za domem i pomiędzy zabudowaniami. Druga część, za garażami, to piękna łąka z kilkoma drzewami owocowymi, przylegająca bezpośrednio do ściany lasu. 

Lokalizacja

Heinrichshof to niewielka, spokojna miejscowość położona zaledwie 17 km od granicy w Rosówku, około 18 km od Gryfina, 30 km od centrum Szczecina, 5 km od Gartz/Oder i 21 km od Schwedt/Oder. MIejscowość leży wśród lasów, w dolinie Odry. W okolicy wiele pięknych ścieżek spacerowych i rowerowych. Możliwość uprawiania sportów wodnych i wędkarstwa – mariny m.in. w Gartz i Mescherin. W Gartz znajdziemy m.in. urząd gminy, przedszkole, szkołę podstawową, sklepy, pogotowie, praktykę lekarską itp. 

Prowizja

Bez prowizji biura. 

Paszport energetyczny

Paszport energetyczny znajduje się w przygotowaniu. 

Pliki do pobrania

Popiela Immobilien

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    4+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com