Nieruchomości

 

Dom na sprzedaż

Data dodania: 14-05-2020

Duży dom w Schönermark, niedaleko Prenzlau

ID oferty 03/2020/ODS

Cena: 65000 €

Miejscowość:
Schönermark
Powierzchnia mieszkalna:
500 m2
Rodzaj domu:
Wolnostojący
Rodzaj ogrzewania:
Brak
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Duży dom w Schönermark, niedaleko Prenzlau

Bardzo ciekawa oferta dwóch, wolnostojących domów. Są to zabudowania po dawnej restauracji. Nadają się idealnie na duży dom jednorodzinny lub dla wielopokoleniowej rodziny lub na prowadzenie działalności gospodarczej (restauracja, imbiss, pensjonat, wynajem krótkoterminowy) i jednoczesne mieszkanie. Budynki są w stanie do kapitalnego remontu, ale substancja nieruchomości jest w dobrym stanie.

Pierwszy dom ma powierzchnię około 400 m², po 200 m² na parterze i poddaszu. Na parterze znajdują się dwie sale, kuchnia z zapleczem, toalety oraz dodatkowe pomieszczenia gospodarcze. Na poddaszu znajdziemy 7 osobnych pomieszczeń oraz duża otwartą przestrzeń. Drugi dom ma około 100 m². Budynki nie posiadają obecnie ogrzewania. Modernizacji wymaga także przyłącze energetyczne i wodne (media są w drodze). Na podwórzu usytuowane jest szambo.

Projekt

Właściciel przygotował wstępny projekt/koncepcję wykorzystania nieruchomości. Wizualizacje może obejrzeć na zdjęciach. Dostępne są także nowe plany.

Działka

Domy znajdują się dwóch działkach o łącznej powierzchni 599 m². Większości działki jest zagospodarowana na podwórze i częściowo utwardzona. Część utwardzona była zapewne wykorzystywana jako ogródek letni do restauracji. Działki mają dogodne, narożne położenie.

Lokalizacja

Sama nieruchomość jest położona w centrum miejscowości, na narożnej działce co jest niewątpliwym atutem w przypadku prowadzenia dzielności gospodarczej. Schönermark to urokliwa miejscowość położona zaledwie 12 km od Prenzlau. To cicha, spokojna okolica. W Prenzlau jest jedno z największych na tym obszarze jezior, ale znajdziemy ich w okolicy dużo więcej m.in w Fürsterwerder. Do Berlina jest około 100 km, do Szczecina 65 km, a do leżącego nad Zalewem Szczecińskim Ueckermünde 72 km.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3,57% już z należnym 19% VAT.

Paszport energetyczny

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Znajduje się w przygotowaniu.

Pliki do pobrania

Popiela Immobilien Popiela Immobilien

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    3+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com