Nieruchomości

Dom na sprzedaż

Data dodania: 10-07-2022

Duży dom nad jeziorem, Pomellen

ID oferty 02/2022/ODS

Cena: 156000 €

Miejscowość:
Pomellen
Powierzchnia mieszkalna:
400 m2
Rodzaj domu:
Wolnostojący
Ilość pokoi:
10
Rodzaj ogrzewania:
Kominkowe
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Rezerwacja!!

Duży dom nad jeziorem! Pomellen

Prezentujemy Państwu duży dom, pierwotnie bliźniak, położony w iście bajkowej lokalizacji! Dom jest w stanie do remontu/wykończenia, ale posiada ogromny potencjał. Składa się z dwóch bliźniaczych części z osobnymi wejściami, połączonych poddaszem. Całość powierzchni to ponad 400 m².

Lewa część  składa się na parterze z kuchni, łazienki oraz 3 pokoi. Na poddaszu znajdziemy dwa dodatkowe pokoje i miejsce na łazienkę.

Prawa część jest na parterze nieznacznie większa ze względu na dobudówkę, w której umiejscowiono dodatków pokój oraz kuchnię.

Obydwie części posiadają nowe przyłącze elektryczne i nowe szafki bezpiecznikowe. Reszta instalacji elektrycznej wymaga odnowienia. Okna na parterze to PCV. Obydwie części domu podłączone są do szamba, które jest umiejscowione na działce sąsiada i wraz z nim, wspólnie użytkowane. Istnieje możliwość wybudowania na działce indywidualnej oczyszczalni. Dach z czasów DDR, ale solidny i szczelny. Jako ogrzewanie mamy kominek oraz piece kaflowe. Budynek jest podpiwniczony, obydwie części domu mają lustrzane piwnice. Piwnice są duże i suche.

Ogród i dodatkowa działka 

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej usytuowanie nad samym jeziorem, z dostępem do jeziora, choć ostatnie około 2 m od jeziora jest terenem należącym do gminy. Absolutnie wyjątkowy widok i tylko jeden bezpośredni sąsiad. Działka jest. bardzo duża, bo ma 1770 m². Dodatkowo w cenie jest druga działka z niewielkim sadem, znajdująca się na przeciwko domu, po drugiej stronie drogi, a mająca 1042 m². Działka jest ładnie zagospodarowana, zadbana, z nasadzeniami drzew owocowych. Znajdziemy na niej także nieduży budynek gospodarczy – garaż z drewutnią.

Lokalizacja

Wyjątkowe miejsce nad jeziorem, w cichej i spokojnej miejscowości Pomellen. Tylko lokalny ruch. Bardzo blisko od granicy – tylko 20 km od centrum Szczecina, 6 km do przejścia Ladenthin/Warnik i 7 km do przejścia w Rosówku. W okolicy szereg pięknych jezior, idealnych dla wędkarzy, a część także kąpielowa. Doskonałe tereny na spacery czy wycieczki rowerowe. W samym Pomellen nie ma sklepów, ale znajdziemy je w niedalekim Penkun czy Tantow oraz oczywiście zaraz za granicą, po polskiej stronie. W Penkun i Tantow znajdują się także przedszkole, szkoła podstawowa, banki oraz praktyka lekarska.

Paszport energetyczny

Paszport energetyczny znajduje się w przygotowaniu.

Prowizja biura

Prowizja biura wynosi 3,57% już z należnym 19% Vat.

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    0+0=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com