Nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż

Data dodania: 04-03-2021

Duże, wygodne mieszkanie w Gartz/Oder

ID oferty 01/2021/OMS

Cena: 99000 €

Miejscowość:
Gartz
Powierzchnia mieszkalna:
107 m2
Rodzaj domu:
Kamienica
Ilość pokoi:
3
Rodzaj ogrzewania:
Elektryczne
Piętro:
1
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na sprzedaż

Opis

Duże, wygodne mieszkanie w Gartz/Oder

Mieszkanie ma 107,51 m² powierzchni i składa się 3 osobnych pokoi (od 11,66 m² do 25,31 m²), kuchni otwartej na jadalnię (prawie 30 m²), łazienki (7,69 m²) oraz obszernego przedpokoju. MIeszkanie znajduje się na 1 piętrze, w 1-piętrowej kamienicy usytuowanej przy kameralnej ulicy w zabytkowym centrum Gartz/Oder. Mieszkanie jest po remoncie, w doskonałym stanie technicznym, do wprowadzenia, w cenie pozostają meble kuchenne.

Mieszkanie bardzo jasne, ekspozycja północ-południe. Okna z kuchni, jadalni oraz jednej z sypialni wychodzą na północ, na stronę ogrodu. Reszta okien (łazienka oraz dwa pozostałe pokoje) na południe.

Zimna woda oraz kanalizacja – miejskie. Ciepła woda użytkowa pochodzi o elektrycznych podgrzewaczy przepływowych. Ogrzewanie elektryczne – piece akumulacyjne na drugą (tzw. nocną) taryfę.

Koszty utrzymania

Mieszkanie oraz cały budynek są zarządzane przez zewnętrzną firmą, która dokonuje rozliczenia wody, kanalizacji, prądy na klatce, utrzymania ogrodu itp. Dodatkowo właściciel samodzielnie, według zużycia opłaca prąd (w zależności od ilości zamieszkujących osób) w wysokości około 80-100€ miesięcznie, ogrzewanie (także w zależności od ilości osób oraz temperatury)  około 100-150€ miesięcznie. Obowiązkowy jest także abonament RTV w wysokości 17€ miesięcznie.

Ogród

Kamienica posiada duży wspólny ogród, całkowicie ogrodzony, z zamykaną bramą wjazdową. Pomiędzy domem, a ogrodem dostępne są miejsca parkingowe, dodatkowo miejsca parkingowe na ulicy przy budynku. Do mieszkania przynależna jest także komórka lokatorska w ogrodzie. Budynek nie posiada piwnicy.

Lokalizacja

Mieszkanie, a co za tym idzie kamienica zlokalizowane są w Gartz/Oder, przy kameralnej, spokojnej ulicy w zabytkowej części miasta. Cisza, spokój i tylko lokalny ruch. Gartz leży zaledwie 13 km od granicy w Rosówku, około 30 km od centrym Szczecina i 15 km od centrym Gryfina. Jednocześnie do Schwedt/Oder mamy około 21 km. W Gartz znajdują się wszelkie niezbędne do życia instytucje – urząd miasta, przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy, banki, pogotowie, praktyka lekarska itp. Niewątpliwym atutem jest bliskość Odry – nieruchomość jest oddalona od rzeki kilkaset metrów (teren nie jest zalewowy!). Nad Odrą znajdują się marina, kawiarnia oraz malownicze ścieżki spacerowo-rowerowe, którymi wzdłuż Odry można dojechać np. do Schwedt.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3,57% już z należnym 19% VAT.

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny, zapotrzebowanie na energię wynosi 127,2 kWh(m*a).

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    5+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com