Nieruchomości

 

Dom na sprzedaż

Data dodania: 13-01-2020

Dom z salą bankietową, Rosow

ID oferty 10/2019/ODS

Cena: 255000 €

Miejscowość:
Rosow
Powierzchnia mieszkalna:
564 m2
Rodzaj domu:
Wolnostojący
Ilość pokoi:
7
Rodzaj ogrzewania:
Gazowe
Piętro:
Parter
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Rezerwacja!

Duży dom wolnostojący z salą bankietową, Rosow

Wyjątkowa nieruchomość z ogromnymi możliwościami. Budynek po byłej restauracji. Idealnie nadaje się na pensjonat, gospodarstwo agroturystyczne, miejsce spotkań i konferencji czy np. dom weselny. Budynek składa się parteru, poddasza oraz kilku antresoli, a całkowita powierzchnia użytkowa to blisko 749 m². Aktualna powierzchnia mieszkalna to 564 m².

Parter – około 328 m²; znajdują się tu obszerny przedpokój z którego wchodzimy do kuchni, salonu oraz schodami na poddasze. Kuchnia połączona z jadalnią, meble w zabudowie, na podłodze kafle, dodatkowo pomieszczenie gospodarcze/spiżarnia z dodatkowym, bezpośrednim wejściem. Salon jest bardzo obszerny, widny, z kominkiem. Prowadzą z niego bardzo ładne, odrestaurowane drzwi do sali biesiadnej. Z salonu jest także wejście do toalet oraz do dużego pokoju gościnnego. Sala biesiadna/koncertowa ma powierzchnię około 96 m², znajduje się w niej dodatkowy kominek, a za salą jest zaplecze wielkości 33,6 m².

Poddasze – około 294 m² i znajdują się tu część otwarta, do wykończenia o powierzchni 95,76 m²; mieszkanie 1-pokojowe z łazienką (bez kuchni); mieszkanie 3 pokojowe (dwa pokoje posiadają dodatkowo antresole, każda 19m²) z 2 łazienkami. Poddasze nadaje się na osobne mieszkania (wystarczy dołożyć kuchnie), dla wielopokoleniowej rodziny (wtedy korzystanie ze wspólnej kuchni na parterze) lub można podzielić na pokoje w przypadku pensjonatu lub wynajmowania krótkoterminowego.

Dom jest po generalnym remoncie – wymieniono dach, okna, instalacje elektryczną, wodną, kanalizacyjną (szambo), dokonano gruntownego remontu parteru i zabudowy poddasza.

Działka

Działka w całości ma wielkość około 6888 m² i daje mnóstwo możliwości. Przy domu, w osobnym budynku, znajduje się kotłownia. Obok znajdują się ruiny zabudowań gospodarczych. Fundamenty są w dobrym stanie. Sama działka jest zadbana i ma dostęp do dwóch ulic, co daje możliwość np. podziału na mniejsze działki budowlane lub możliwość dalszej zabudowy. Nieruchomość jest położona w centrum wsi, przy stawie, w malowniczej okolicy.

Lokalizacja

Rosow to niewielka miejscowość położona przy samej granicy, około 1 km od przejścia granicznego w Rosówku. Do centrum Szczecina jest zaledwie 19 km. Do autostrady A11 (DE)/A6 (PL) tylko 9 km, w Tantow (4 km) znajduje się dworzec z połączeniami Szczecin-Berlin. W Tantow znajdziemy sklep spożywczy, przedszkole i szkołę podstawową, a w Gartz (13 km) dodatkowo dyskonty spożywcze, przedszkole, szkole podstawową, pogotowie, praktykę lekarską, banki, urząd gminy. Piękna okolica, idealna dla osób szukających ciszy i spokoju. Jednocześnie niedaleko do Szczecina.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3,57% już z należnym 19% VAT.

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny.

Pliki do pobrania

Popiela Immobilien Popiela Immobilien

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    0+0=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com