Nieruchomości

Dom na sprzedaż

Data dodania: 01-03-2023

Dom z trzema mieszkaniami w Woltersdorf

ID oferty 01/2023/ODS

Cena: 159000 €

Miejscowość:
Woltersdorf
Powierzchnia mieszkalna:
175 m2
Rodzaj domu:
Wielorodzinny
Ilość pokoi:
6
Rodzaj ogrzewania:
Gazowe
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Dom z trzema mieszkaniami w Woltersdorf

Przedmiotem oferty jest duży dom z trzema mieszkaniami, połowa bliźniaka/szeregowca. Dom z około 1911 roku, bardzo ładna zabudowa wielorodzinna, ale z osobnym wejściem i z osobnym ogrodem. Na sprzedaż jest prawa cześć budynku. Całkowita powierzchnia mieszkalna to 175 m², z czego 116 m² przypada na parter i 59 m² na poddasze.

Parter

Dwa osobne wejścia od strony ogrodu i dwie pary schodów z możliwością wejścia na poddasze. Daje to możliwość zrobienia dwóch osobnych mieszkań plus wejście na górę do 3-go mieszkania. Mamy zatem na parterze, dwie werandy, dwie łazienki, dwie kuchnie, dwie klatki schodowe, oraz 4 pokoje (2 salony i 2 pokoje). Dom jest także podpiwniczony.

Poddasze

Na poddaszu znajdziemy bardzo obszerny i jasny salon, kuchnię, łazienkę i pokój, czyli bardzo jasne, przestronne mieszkanie.

Stan techniczny

Nieruchomość jest w dobrym stanie technicznym, zadbany. Łazienki w kaflach, kuchnie w zabudowie, częściowo wyposażone w sprzęt AGD. Ogrzewanie hybrydowe – dwa piece centralnego ogrzewania (jeden na gaz płynny, drugi nowoczesny piec elektryczny) oraz dodatkowo funkcjonujące piece kaflowe. Okna PCV.

Działka

Działka ma 490 m². Dojazd do działki od strony ogrodu, służebność przejazdu. Oczywiście działka ma bezpośredni dostęp do głównej drogi, ale bez możliwości wjazdu samochodem. Cicha i spokojna okolica.

Lokalizacja

Woltersdorf to niewielka miejscowość, położona około 20 km od granicy w Rosówku, tylko 40 km od centrum Szczecina. Niedaleko stąd także do Casekow (4 km), Gartz (12 km), Schwedt (20 km) czy Gryfina (25 km). Miejscowość położona poza głównymi szlakami komunikacyjni, cicha i spokojna. W niedalekim Casekow znajdziemy przedszkole, szkołę podstawową oraz sklep, a w Gartz urząd gminy, banki oraz kolejne sklepy.

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny. Zapotrzebowanie na energię wynosi 418,4 kWh/(m*a)

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3,57% już z należnym 19% VAT.

 

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    1+1=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com