Nieruchomości

Dom na sprzedaż

Data dodania: 23-10-2023

Dom z dwoma mieszkaniami w Groß Pinnow

ID oferty 04/2023/ODS

Cena: 180000 €

Miejscowość:
Groß Pinnow
Powierzchnia mieszkalna:
164 m2
Powierzchnia działki:
1925 m2
Rodzaj domu:
Wolnostojący
Rodzaj ogrzewania:
Olejowe
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Nowa cena!!

Dom z dwoma mieszkaniami w Groß Pinnow

Bardzo ładny, zadbany i doskonale położony dom z dwoma mieszkaniami o ogólnej powierzchni 118,7 m². Pierwsze mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie i składa sie z parteru oraz poddasza. Na parterze mamy 44,76 m² i znajdziemy tutaj przedpokój, pomieszczenie techniczne z piecem na olej opałowy, obszerny salon z jadalnią, kuchnię z wyjściem na taras oraz łazienkę. Na poddasze prowadzą drewniane schody. Na poddaszu mamy 73,94 m² powierzchni, na którą składają się dwie sypialnie, łazienka, przedpokój oraz pomieszczeni gospodarcze. NIeruchomość jest sprzedawana bez mebli, ale istnieje możliwość ich dodatkowego zakupu po uzgodnieniu z właścicielem.

Drugie mieszkanie jest mniejsze i znajduje się tylko na parterze. Jest w dobrym stanie, ale wymaga odświeżenia. Powierzchnia tego mieszkania to 44,93 ² i składa się z kuchni, dwóch pokoi i łazienki. Z pokoju jest wyjście na taras i do ogrodu.

Bardzo ciekawa oferta dla dwóch rodzin lub dla rodziny chcącej mniejsze mieszkanie wynajmować. Każde z mieszkań ma osobne wejście od strony ulicy oraz osobne wyjście na ogród.

Ogród

Bardzo duży i ładnie zagospodarowany ogród. Powierzchnia działki, to 1925 m².  Od strony większego mieszkania znajduje się wjazd na działkę, niewielki parking i drewniany domek na narzędzia.

Lokalizacja

Groß Pinnow, to dość duża, ale spokojna i malownicza wioska. Położona poza głównymi arteriami komunikacyjnymi, ale jednocześnie dogodnie zlokalizowana. Do Schwedt/Oder dojedziemy w 20 min (18 km), do Casekow w zaledwie 7 min (7 km), do Gartz/Oder 10 min (9 km), a do Gryfina 23 min (23 km), z kolei do granicy 19 min (21 km). Do centrum Szczecina około 40 km.

Paszport energetyczny

Zużycie energii wynosi 133,5 kWh/(m2·a)

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3,57% już z należnym 19% Vat.

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    0+0=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com