Nieruchomości

Dom na sprzedaż

Data dodania: 17-11-2021

Dom wielorodzinny z dużą działką, Penkun

ID oferty 06/2021/ODS

Cena: 250000 €

Miejscowość:
Penkun
Powierzchnia mieszkalna:
271 m2
Powierzchnia działki:
5500 m2
Rodzaj domu:
Wielorodzinny
Ilość pokoi:
11
Rodzaj ogrzewania:
Olejowe
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Kamienica z 3 mieszkaniami i dużą działką, Penkun 

Idealna oferta inwestycyjna – kamienica z 3 dużymi mieszkaniami, częściowo wynajęta. Dom ma wydzielona 3 obszerne mieszkania – na parterze mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 87 m², na 1-piętrze mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 92 m² i na 2-piętrze także 4-pokojowe o powierzchni 92 m². Dodatkowo dostęp jest wysokie poddasze, do aranżacji, zmieści się bez problemu jedno duże mieszkanie. Mieszkania na 1- i 2-piętrze są wynajęte. Znajdują się w stanie dobrym, częściowo wyposażone m.in w kuchnię. Mieszkanie na parterze wymaga odświeżenia i również może być wynajęte.  Ekspozycja wschód-zachód, dobre nasłonecznienie.

Ogrzewanie pochodzi ze wspólnej kotłowni olejowej znajdującej się na parterze budynku. Ciepła woda użytkowa z bojlerów elektrycznych. Okna PCV. Kanalizacja i woda miejskie.  Budynek ocieplony.

Działka i zabudowania gospodarcze

Niewątpliwą zaletą nieruchomości jest bardzo duża działka o powierzchni 5500 . Za domem znajdują się garaż i zabudowania gospodarcze. Działka częściowo zagospodarowana, częściowo do zagospodarowania. W całości jest działka budowlana i jest możliwość dalszej zabudowy jedno- lub wielorodzinnej. Działkę można także podzielić na mniejsze i sprzedać – bardzo szeroki i bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej.

Przedmiotem innej oferty jest także działka granicząca, o wielkości 1500 m².

Wynajem

Obecnie za wynajem 2 mieszkań właściciel otrzymuje ponad 600€ miesięcznie na rękę. Najemca wszystkie dodatkowe koszty, jak ogrzewanie, prąd, śmieci itp. opłaca samodzielnie.

Lokalizacja

Penkun to bardzo urokliwa miejscowość leżąca nad 7 jeziorami. Idealna okolica dla osób szukających ciszy, spokoju i kontaktu z naturą. W okolicy wiele ścieżek spacerowych i rowerowych. Możliwość uprawiania sportów wodnych, kąpieli czy wędkarstwa. W Penkun znajduje się także zabytkowy zamek wraz kompleksem parkowym, przemianowany na muzeum. Nieruchomość znajduje się na obrzeżach Penkun. W miejscowości znajdziemy wszystko, co niezbędne do komfortowego życia – przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy, Bank, praktyka lekarska. Bardzo dobre połączenie – niedaleko do autostrady A11. Do centrum Szczecina około 30 km, 13 km do przejścia granicznego w Kołbaskowie. Okolica bardzo lubiana przez turystów, co daje także możliwość najmu krótkoterminowego.

Paszport energetyczny

paszport energetyczny znajduje się w przygotowaniu.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3,57% już z należnym 19% VAT

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    3+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com