Nieruchomości

Dom na sprzedaż

Data dodania: 17-03-2023

Dom w Rossow, niedaleko Löcknitz

ID oferty 02/2023/ODS

Cena: 45000 €

Miejscowość:
Rossow
Powierzchnia mieszkalna:
120 m2
Rodzaj domu:
Jednorodzinny
Ilość pokoi:
4
Rodzaj ogrzewania:
Gazowe
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Dom jednorodzinny w Rossow, niedaleko Löcknitz

Nieduży, ale z potencjałem. Dom do remontu, ale w ogólnym dobrym stanie. Składa się parteru i użytkowego poddasza. Na parterze znajdują się obszerna i bardzo widna weranda, przedpokój, kuchnia, łazienka oraz dwa pokoje. Na poddaszu jeden duży pokój oraz drugi mniejszy, przejściowy. Powierzchnia mieszkalna to około 120 m².

Okna PCV i częściowo drewniane. Ogrzewanie gazowe na gaz płynny ze zbiornikiem w ogrodzie – uszkodzone podczas mrozów, do sprawdzenia.

Dom sprzedawany jest bez widocznych na zdjęciach mebli.

Działka

Dom posadowiony jest na kilku działkach, których całkowita powierzchnia wynosi 391 m². Pomimo niedużego metrażu, ogród obok domu oraz za domem dają poczucie intymności.

Lokalizacja

Nieruchomość położona jest w niewielkiej miejscowości Rossow, około 6 km od Löcknitz i 10 km od Pasewalku. Do granicy w Lubieszynie mamy 17 km, a do centrum Szczecina około 30 km. Miejscowość jest bardzo dobrze skomunikowana. W okolicy wiele możliwości spacerowania czy jazdy na rowerze (bardzo dużo dobrej jakości ścieżek rowerowych). W okolicznych miejscowościach znajdziemy także bez trudu urokliwe jeziora nadające się zarówno do wędkowania, jak i kąpieli (np. Löcknitzersee w Löcknitz). W Löcknitz znajdziemy także wszelkie niezbędne do życia instytucje – urząd miasta i gminy, banki, praktyka lekarska, przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, sklepy itd.

Paszport energetyczny

Paszport energetyczny do wglądu przy oględzinach.

Prowizja

Bez prowizji biura.

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    5+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com