Nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż

Data dodania: 13-09-2021

Dom w Glashütte, Rothenklempenow

ID oferty 02/2021/ODS

Cena: 21000 €

Miejscowość:
Glashütte
Powierzchnia mieszkalna:
250 m2
Powierzchnia działki:
1044 m2
Rodzaj domu:
Wolnostojący
Rodzaj ogrzewania:
Brak
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na sprzedaż

Opis

Duży dom w Glashütte, niedaleko Rothenklempenow

Dom znajduje się w stanie do remontu kapitalnego, ewentualnie do wyburzenia. To duża nieruchomość, o powierzchni około 250 m² plus piwnica.  Niestety dom stoi od wielu lat pusty, co spowodowało jego zły stan techniczny. Do domu nie ma podłączonych obecnie żadnych mediów. Trzeba wykonać nowe przyłącza. 

Główną zaletą nieruchomości jest jej lokalizacja. Dom znajduje się na dużej działce o powierzchni 1044 m². Stoi przy głównej ulicy w Miejscowości Glashütte, ale to miejscowość bardzo urokliwa, spokojna, tylko z lokalnym ruchem mieszkańców. Działka jest dość mocno zarośnięta, ale bardzo ładna. Niewątpliwie nieruchomość ma ogromny potencjał. Nadaje się do remontu, ale równie dobrze może posłużyć jako działka budowlana pod nową inwestycję 

Lokalizacja 

Glashütte to niewielka wioska położona blisko polskiej granicy – tylko 9 km do Dobieszczyna. Do Hintersee mamy 6 km, do Löcknitz 16 km, a tylko 17 km do Rieth leżącego nad jeziorem Nowowarpieńskim (bezpośrednie połączenie z Zalewem Szczecińskim). Pięknie usytuowana, w okolicy lasy i pola. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju. Znajdziemy Tutak wiele ścieżek spacerowych i rowerowych oraz pięknych jezior. 

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3,57% już z należnym 19% VAT.

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    1+1=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com