Nieruchomości

Dom na sprzedaż

Data dodania: 04-10-2021

Bungalow w Mescherin

ID oferty 05/2021/ODS

Cena: 47000 €

Miejscowość:
Mescherin
Powierzchnia mieszkalna:
47 m2
Rodzaj domu:
Wolnostojący
Ilość pokoi:
2
Rodzaj ogrzewania:
Inne
Rodzaj nieruchomości:
Dom na sprzedaż

Opis

Urokliwy Bungalow w Mescherin

Bardzo ładny, kameralny dom typu Bungalow, położony na terenie ogródków działkowych w Mescherin. Doskonała lokalizacja, cisza, spokój i kameralna atmosfera. Dom ma około 47 m² plus tras około 25 m² oraz piwnica. Dom po generalnym remoncie, odnowiony w z gustem, w bardzo dobrych materiałach. Składa się z obszernego otwartego salonu wraz z kuchnią, dużej łazienki z oknem oraz osobnej sypialni. Ogrzewanie pochodzi z pieca na palet. Ciepła woda użytkowa z elektrycznego bojlera. Taras do wykończenia, podobnie piwnica. 

Działka

Dom znajduje się na działce o powierzchni około 480 m². Działka jest bardzo ładnie zagospodarowana, ogrodzona, z bramą wjazdową, dojście do domu wybrukowane. Dodatkowego uroku nieruchomości dodaje sąsiadowanie ze ścianą lasu. Idealne miejsce dla osób szukających odpoczynku i kontaktu z naturą. Niedaleko do Odry oraz do niewielkiej przystani. 

Koszty i własność

Nieruchomość znajduje się na terenie ogródków działkowych zatem kupujący nabywa na własność dom i przejmuje dzierżawę gruntu. Roczny koszt dzierżawy wynosi 350€ i zawarte w tej kwocie są już koszty wody i wywozu nieczystości (szambo). Jedynym dodatkowym kosztem jest prąd, według zużycia. 

Lokalizacja

Mescherin to znana i ceniona miejscowość wypoczynkowa, położna nad Odrą. Położona poza głównymi szkółkami komunikacyjnymi, idealna dla osób szukających ciszy, spokoju i kontaktu z naturą. Z Mescherin prowadzą ścieżki spacerowe i rowerowe, m.in. wzdłuż Odry. Jednocześnie niedaleko stąd do Polski – niecałe 5 km do centrum Gryfina, 30 km do centrum Szczecina. Do Gartz, gdzie znajdziemy wszelkie niezbędne do życia instytucje i sklepy (urząd gminy, przedszkole, szkoła podstawowa, banki, pogotowie, praktyka lekarska, sklepy spożywcze itp.) zaledwie 14 km. 

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3,57% już z należnym 19% VAT.

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    2+1=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com