Nieruchomości

Mieszkanie na wynajem

Data dodania: 25-09-2020

5-pokojowe mieszkanie w kamienicy w Penkun

ID oferty 06/2020/OMW

Cena: 500 €

Miejscowość:
Penkun
Powierzchnia mieszkalna:
120 m2
Rodzaj domu:
Kamienica
Ilość pokoi:
5
Rodzaj ogrzewania:
Olejowe
Czynsz:
500 €
Koszty eksploatacji:
150 €
Piętro:
1
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na wynajem

Opis

Duże, 5-pokojowe mieszkanie w kamienicy w Penkun

Przestronne, około 120 m², mieszkanie na 1 piętrze w kamienicy. Część pokoi przejściowych, ale bardzo dużych i jasnych. Duża kuchnia z jadalnią, duża łazienka. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, po odświeżeniu. Ogrzewane centralne. Kamienica znajduje się przy rynku w Penkun. Bardzo ładny widok na rynek.

Koszty

Czynsz netto (Kaltmiete) wynosi 500€ plus koszty mediów 150€ (ciepła woda, zimna woda, ścieki, ogrzewanie, prąd na klatce itp.). Wysokość zaliczki na media może być różna w zależności od ilości zamieszkujących osób. Do kosztów należy doliczyć prąd (według zużycia) oraz abonament RTV (18€). Kaucja 1300€

Lokalizacja

Penkun to niewielkie, urokliwe miasteczko położone nad siedmioma jeziorami. Piękna zabudowa starego miasta, zabytkowy zamek, miejska plaża i wakacyjno-urlopowy klimat. Jest chwalone i doceniane zarówno przez mieszkańców jak i turystów. N miejscu znajdziemy oczywiście sklepy spożywcze, aptekę, praktykę lekarską, przedszkole oraz szkołę podstawową. W okolicy, oprócz jezior idealnych do uprawiania sportów wodnych czy wędkarstwa, znajdziemy także wiele malowniczych ścieżek spacerowych i rowerowych. Penkun pomimo położenia na uboczy jest bardzo dobrze skomunikowane. Leży zaledwie około 4 km od autostrady A11 (Berlin-Szczecin) i około 30 km od centrum Szczecina.

Paszport energetyczny

Paszport energetyczny dostępny przy wizytacji nieruchomości.

Prowizja

Be prowizji biura.

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    2+1=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com