Nieruchomości

 

Mieszkanie na wynajem

Data dodania: 11-06-2020

3-pokojowe mieszkanie w Radekow, z balkonem

ID oferty 05/2020/OMW

Cena: 300 €

Miejscowość:
Radekow
Powierzchnia mieszkalna:
59 m2
Rodzaj domu:
Wielorodzinny
Ilość pokoi:
3
Rodzaj ogrzewania:
Olejowe
Czynsz:
300 €
Koszty eksploatacji:
150 €
Piętro:
1
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na wynajem

Opis

3-pokojowe mieszkanie z balkonem, Radekow

Przedmiotem oferty jest bardzo ładne, zadbane mieszkanie w Radekow, które znajduje się na 1-piętrze, w kameralnym budynku wielorodzinnym. Powierzchnia 59 m². W klatce tylko 4 mieszkania. Każdy z pokoi ma osobne wejście. W salonie wyjście na balkon. W pokojach na podłogach panele, ściany w gładzi. Kuchnia w zabudowie z szafkami oraz piekarnikiem elektrycznym, płytą elektryczną, zlewem (możliwa lodówka). Łazienka cała w kaflach, z wanną (możliwa pralka). 

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, po generalnym remoncie około 3 lata temu. Nowe instalacje wodna, kanalizacyjna, elektryczna. Ogrzewanie i ciepła woda pochodzą ze wspólnej kotłowni olejowej. Rozliczanie mediów na podstawie zużycia.

Do mieszkania przynależy obszerna piwnica. 

Ogród

Do wspólnego użytkowania duży teren zielony oraz parking.

Koszty

Kaltmeite (czynsz netto) wynosi 300€ miesięcznie plus koszty mediów 150€ miesięcznie (w zależności od ilości zamieszkujących osób). Warmmiete (czynsz brutto) w wysokości 450€ obejmuje już zaliczki na ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę, prąd na klatce, ubezpieczenie, zarządzanie itp. Do tego należy doliczyć prąd według zużycia (około 30-50€ miesięcznie) oraz abonament RTV (17€ miesięcznie). Rozliczenie zużycia mediów odbywa się raz do roku, na podstawie wskazań wodomierzy i podzielników ciepła. Kaucja 600€

Lokalizacja

Radekow to niewielka, ale urokliwa i dokonali położona miejscowość. Do granicy w Rosówku zaledwie 6 km, do przejścia w Kołbaskowie 15 km, do centrum Szczecina około 20 km. Dogodny dojazd do autostrady A11/A6, tylko 8 km. Do Schwedt/Oder około 30 km, do Gartz/Oder około 14 km. Najbliższe przedszkole i szkoła podstawowa oraz sklep znajdują się w odległym o 4 km Tantow. W Tantow znajduje się także dworzec kolejowy – pociągi Angermünde-Berlin-Szczecin. Większe możliwości zakupowe, siedziba gminy, banki, praktyka lekarska czy pogotowie znajdują się w Gartz/Oder. 

Spokojna, cicha okolica. Wiele jezior. W Damitzow piękne, duże, kąpielowe jezioro. Idealna okolica dla szukających kontaktu z naturą i wytchnienia jednocześnie niedaleko od Szczecina. 

Paszport energetyczny

Dla budynku dostępny jest paszport energetyczny. Roczne zużycie wynosi 98 kWh/(m²*a)

Prowizja biura

Bez prowizji biura. 

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    3+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com