Nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż

Data dodania: 23-11-2021

3-pokojowe mieszkanie w Luckow, niedaleko Casekow

ID oferty 07/2021/OMS

Cena: 55000 €

Miejscowość:
Luckow
Powierzchnia mieszkalna:
58 m2
Rodzaj domu:
Wielorodzinny
Ilość pokoi:
3
Rodzaj ogrzewania:
Olejowe
Czynsz:
170 €
Piętro:
1
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na sprzedaż

Opis

3-pokojowe mieszkanie w Luckow, 58 m², niedaleko Casekow

3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na 1-piętrze w 2-piętrowym bloku. Mieszkanie po remoncie. Składa się z 3 osobnych pokoi, łazienki oraz otwartej kuchni. Przestronne. Ekspozycja wschód-zachód. Kuchnia z meblami w zabudowie kuchennej. Łazienka w kaflach, z wanną. Mieszkanie zadbane. Okna PCV. Balkon.

Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa pochodzą ze wspólnej kotłowni olejowej. Rozliczenie odbywa się na podstawie wskazań podzielników ciepła i liczników wodnych.

Działka, ogród i piwnica

Nabywając tę nieruchomość kupujący uzyskuje udział w gruncie czyli możliwość korzystania z części wspólnych, jak m.in. miejsca parkingowe przy budynku czy wspólny ogród. Do mieszkania przynależy piwnica. Istnieje także możliwość wydzielenia osobnego ogródka, do wyłącznego użytkowania.

Budynek

Blok pochodzi z około 1964 roku i był wielokrotnie modernizowany. Jest docieplony.

Koszty

Czynsz za mieszkanie jest zależny od ilości osób i zużycia, ale obecnie wynosi 170€ miesięcznie. Zawiera się w tym opłata za ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie, prąd na klatce, ubezpiecznie, zarządzanie itp. Właściciel płaci dodatkowo za prąd (według zużycia).

Lokalizacja

Luckow to stosunkowo niewielka miejscowość, położona z dala od głównych szlaków komunikacyjnych, ale jednocześnie niedaleko od wszelkich niezbędnych instytucji i sklepów. Do centrum Szczecina mamy 39 km, do przejścia granicznego w Kołbaskowie 23 km, a do przejścia w Rosówku 21 km. Jednocześnie do Casekow zaledwie 4 km. W Casekow znajdują się przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy oraz dworzec kolejowy (połączenia Szczecin-Angermünde-Berlin). Cicha i spokojna okolica. Lasy i pola. Dużo możliwości spacerowania i jeżdżenia na rowerze.

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny. Zapotrzebowanie na energię wynosi 110,4 kWh/(m²×a)

Prowizja

Prowizja biura wynosi 3,57% już z należnym 19% VAT

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    2+1=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com