Nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż

Data dodania: 08-07-2021

3-pokojowe mieszkanie w Grambow, wynajęte

ID oferty 02/2021/ODS

Cena: 55000 €

Miejscowość:
Grambow
Powierzchnia mieszkalna:
62 m2
Rodzaj domu:
Wielorodzinny
Ilość pokoi:
3
Rodzaj ogrzewania:
Olejowe
Koszty eksploatacji:
200 €
Piętro:
1
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na sprzedaż

Opis

3-pokojowe mieszkanie w Grambow, niedaleko Löcknitz, wynajęte

Mieszkanie jest po remoncie, w bardzo dobrym stanie technicznym, przestronne, jasne. Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w kameralnym, 6-mieszkaniowym budynku z około 1900 roku. Znajdziemy tutaj 3 pokoje, z czego salon jest przejściowy z wejściem do łazienki i sypialni oraz kuchni. Powierzchni mieszkalna to 62 m². Okna PCV, na podłogach panele, w łazience kafle. Nowe instalacje sanitarne i elektryczna. Ogrzewanie i ciepła woda pochodzą ze wspólnej kotłowni olejowej. Rozliczenie ogrzewania odbywa się na podstawie podzielników ciepła, a wody na podstawie liczników.

Działka, ogród i zabudowania gospodarcze

Działka ma powierzchnię ponad 2800 m², co powoduje, że wokół domu mamy bardzo dużo przestrzeni. Dostępny jest wspólny ogród, miejsca parkingowe przy ulicy oraz na terenie nieruchomości, pomiędzy domem, a zabudowaniami gospodarczymi. Każde mieszkanie ma możliwość korzystania z komórek lokatorskich. Do mieszkania przypisany jest na zasadzie wyłącznego prawa użytkowania ogródek o powierzchni 100 m², który można ogrodzić.

Budynek

Dom jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Ma wymieniony dach, odświeżoną fasadę, wyremontowana jest klatka schodowa, wymienione są instalacje. Dodatkowym plusem jest  usytuowanie zabudowań w drugiej linii zabudowy, co daje mieszkańcom dodatkowy spokój i komfort.

Koszty

Mieszkanie jest obecnie wynajęte i przynosi regularny, stabilny dochód. Nadaje się zatem idealnie jako inwestycja lub do własnego użytku. Koszt mediów, to w zależności od ilości osób, to około 200€ (ogrzewanie, zimna i ciepła woda, prąd na klatce, ubezpieczenie, zarządzanie itp.). Do tego należy doliczyć koszty prądu według zużycia oraz abonament RTV (17€ miesięcznie).

Lokalizacja

Grambow to dość duża wieś, położona przy samej granicy z Polską. Do przejścia granicznego w Lubieszynie jest tylko 6 km, do centrum Szczecina 20 km. Jednocześnie do Löcknitz, gdzie znajdują się wszelkie niezbędne do życia instytucje, jest tylko 11 km. W Löcknitz znajdują się m.in. niemiecko-polskie przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, urząd miasta i gminy, banki, sklepy spożywcze i przemysłowe, stacja pogotowia ratunkowego czy praktyki lekarskie. Samo Grambow jest położne na uboczu, w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu lasu. Znajdziemy to wiele ścieżek spacerowych i rowerowych, a niedaleko znajdują się także jeziora z możliwością kąpieli czy wędkowania (m.in. Löcknitzer See czy Lebehnscher See). W Grambow znajduje się także dworzec kolejowy z regularnymi połączeniami do Szczecina i Pasewalku.

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny. Zapotrzebowanie na energię wynosi 171,5 kWh/(m²×a)

Prowizja

Nieruchomość jest sprzedawana bez prowizji biura! Do ceny zakupu należy doliczyć następujące, standardowe koszty – podatek od zakupu nieruchomości 6%, opłatę notarialną około 1,5% oraz koszty wpisów do ksiąg wieczystych.

 

 

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    5+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com