Nieruchomości

Mieszkanie na wynajem

Data dodania: 26-04-2022

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Radekow

ID oferty 01/2022/OMW

Cena: 350 €

Miejscowość:
Radekow
Powierzchnia mieszkalna:
58,85 m2
Rodzaj domu:
Wielorodzinny
Ilość pokoi:
3
Rodzaj ogrzewania:
Olejowe
Czynsz:
400 €
Koszty eksploatacji:
200 €
Piętro:
1
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na wynajem

Opis

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! 58,85 m² Radekow

Bardzo ładne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie w kameralnym, 8 mieszkaniowym budynku. Mieszkanie po generalnym remoncie. W pokojach na podłogach panele, ściany w tynkach, oświetlanie LED. W przedpokoju na podłodze kafle, oświetlenie LED. Kuchnia z kafelkami na podłodze i na ścianach, nowa kuchnia w zabudowie ze zlewem, kuchenką elektryczną i płytą elektryczną. Łazienka cała w kaflach z prysznicem. Mieszkanie z balkonem!

Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa pochodzą ze wspólnej kotłowni olejowej. Rozliczenie mediów na postawie zużycia (liczniki wody i podzielniki ciepła).

Ogród i piwnica

Do wspólnego użytku bardzo duży i ładnie utrzymany ogród. Miejsca parkingowe przy drodze oraz na terenie nieruchomości. Do mieszkania przynależy piwnica. DO wspólnego użytkownika także wózkownia/rowerownia oraz suszarnia na poddaszu.

Koszty

Czynsz netto (Kaltmiete) wynosi 400€. Do tego dochodzi opłata za media w wysokości 200€ (opłata za wodę ciepłą i zimną, ogrzewanie, prąd na klatce, zarządzanie, śmieci). Osobno, według zużycia płatny jest prąd. Kaucja w wysokości 800€. 

Lokalizacja

Radekow to niewielka, ale bardzo malownicza i położona bardzo blisko granicy wioska. Do granicy w Rosówku jest zaledwie 6 km, do centrum Szczecina 20 km. Do Gartz około 13 km, do Schwedt 30 km. W nieodległym (4 km) Tantow znajduje się stacja kolejowa – pociągi do Szczecina i do Angermünde (dalej także na Berlin). Podstawowe zakupu można zrobić w Tantow, tutaj znajdują się także przedszkole i szkoła podstawowa. W Gartz znajdziemy natomiast wszelkie niezbędne do życia urzędy i sklepy – urząd gminy, banki, przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy spożywcze, praktyka lekarska oraz pogotowie.

Niewątpliwym atutem Radekow jest cisza i spokój. W okolicy wiele możliwości spacerów oraz wycieczek rowerowych. Niedaleko, w Tantow, znajduje się duże, kąpielowe jezioro. Niedaleko mamy także piękną dolinę Odry wraz z Parkiem Narodowym Doliny Dolnej Odry.

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny. Zapotrzebowanie na energię wynosi 98 kWh/(m²×a)

Prowizja

Bez prowizji biura. 

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    0+0=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com