Nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż

Data dodania: 08-01-2021

3 pokoje w Gartz, 75 m², 1 piętro

ID oferty 01/2021/OMW

Cena: 400 €

Miejscowość:
Gartz
Powierzchnia mieszkalna:
75 m2
Rodzaj domu:
Kamienica
Ilość pokoi:
3
Rodzaj ogrzewania:
Olejowe
Czynsz:
400 €
Koszty eksploatacji:
180 €
Piętro:
1
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na sprzedaż

Opis

Bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w kamienicy w centrum Gartz/Oder.

Mieszkanie ma 75 m² i składa się z 3 osobnych pokoi, przestronnej łazienki, kuchni z jadalnią, obszernego przedpokoju oraz pomieszczenia gospodarczego. Kuchnia z kuchnią w zabudowie, z kuchenką i piekarnikiem elektrycznym oraz lodówką. Łazienka w kaflach, z wanną i prysznicem. W pokojach i kuchni na podłodze panele. Na ścianach tapety. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, odświeżone.

Koszty

Czynsz netto (Kaltmiete) wynosi 400€ miesięcznie. Do tego koszty (ciepła i zimna woda, ogrzewanie, prąd na klatce, ubezpieczenie, zarządzanie, śmieci itp.) w wysokości 180€. Kaucja 1200€. DO tego dochodzi prąd według zużycia oraz abonament RTV. Rozliczenie mediów następuje raz w roku na podstawie wskazań podzielników ciepła i liczników wodnych.

Budynek i ogród

Mieszkanie znajduje się z kamienicy, w obrębie starego miasta w Gartz/Oder. Kamienica w bardzo dobrym stanie technicznym, zmodernizowana. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa pochodzą ze wspólnej kotłowni olejowej.  W kamienicy znajduje się także niewielki sklep spożywczy. Do wykorzystania wspólny, ogrodzony ogród.

Lokalizacja

Gartz/Oder to niewielkie miasteczko położone zaledwie 13 km od granicy w Rosówku i około 10 km od Gryfina. Niedaleko stąd także do Schwedt/Oder – 20 km. W Gartz znajdziemy wszelkie niezbędne do życia instytucje – urząd, banki, przedszkole, szkołę podstawową, pogotowie, praktykę lekarską, sklepy spożywcze itp. Jest to także bardzo ładna i atrakcyjna turystycznie okolica. Miasteczko położone nad Odrą, w obrębie parku krajobrazowego Doliny Dolej Odry oferuje mnóstwo możliwości uprawiania sportów wodnych, wiele ścieżek spacerowych i rowerowych i przepiękne krajobrazy.

Prowizja

Be prowizji biura.

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny. średnie zużycie roczne wynosi 92 kWh/(m²*a).

 

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    3+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com