Nieruchomości

Mieszkanie na wynajem

Data dodania: 22-11-2021

2-pokojowe mieszkanie w Grambow, 51 m², z garażem, niedaleko granicy

ID oferty 06/2021/OMW

Cena: 300 €

Miejscowość:
Grambow
Powierzchnia mieszkalna:
51 m2
Rodzaj domu:
Wielorodzinny
Ilość pokoi:
2
Rodzaj ogrzewania:
Olejowe
Dostępność od:
01-12-2021
Czynsz:
300 €
Koszty eksploatacji:
200 €
Piętro:
Parter
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na wynajem

Opis

2-pokojowe mieszkanie w Grambow, 51 m², niedaleko granicy

Mieszkanie znajduje się na parterze, w niedużym 6-mieszkaniowym budynku wielorodzinnym w Grambow, niedaleko granicy z Polską. Składa się z przedpokoju, 2-pokoi, łazienki oraz przejściowej kuchni. Całość w bardzo dobrym stanie technicznym, do wprowadzenia od zaraz. W Kuchni meble w zabudowie kuchennej. Łazienka w kaflach, z wanną. W pokojach i przedpokoju na podłogach panele. Sam dom znajduje się w drugiej linii zabudowy, odgrodzony od drogi ogrodem. Cisza i spokój.

Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa pochodzą ze wspólnej kotłowni olejowej. Rozliczenie mediów na postawie zużycia (liczniki wody i podzielniki ciepła).

Ogród

Do wspólnego użytku bardzo duży i ładnie utrzymany ogród. Miejsca parkingowe przy drodze oraz na terenie nieruchomości. Istnieje możliwość wynajęcia garażu.

Garaż

W czynszu ujęty jest także murowany garaż!

Koszty

Czynsz netto (Kaltmiete) wynosi 300€. Do tego dochodzi opłata za media w wysokości 200€ (opłata za wodę ciepłą i zimną, ogrzewanie, prąd na klatce, zarządzanie, śmieci). Osobno, według zużycia płatny jest prąd. Kaucja w wysokości 600€. 

Lokalizacja

Grambow leży zaledwie około 5-6 km od granicy w Lubieszynie i tylko 20 km od centrum Szczecina. Niedaleko stąd także do Löcknitz (11 km) oraz Pasewalku (27 km). W Grambow znajduje się także dworzec kolejowy – pociągi Szczecin-Pasewalk. W samej miejscowości nie ma sklepów, ale wszystko co potrzebne znajdziemy w Löcknitz – przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, sklepy spożywcze, banki, urząd miasta i gminy, praktyka lekarska, pogotowie itp. Grambow to cicha i spokoju okolica, zdała od głównego ruchu. W okolicy bardzo dużo ścieżek rowerowych i spacerowych.

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny. Zapotrzebowanie na energię wynosi 171,5 kWh/(m²×a)

Prowizja

Bez prowizji biura. 

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    0+0=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com