Nieruchomości

Mieszkanie na wynajem

Data dodania: 10-06-2022

2-pokojowe mieszkanie w centrum Gartz/Oder

ID oferty 02/2022/OMW

Cena: 250 €

Miejscowość:
Gartz/Oder
Powierzchnia mieszkalna:
56 m2
Rodzaj domu:
Kamienica
Ilość pokoi:
2
Rodzaj ogrzewania:
Elektryczne
Czynsz:
300 €
Koszty eksploatacji:
110 €
Piętro:
Parter
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na wynajem

Opis

2-pokojowe mieszkanie na parterze w kamienicy w centrum Gartz

Ładne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m². Mieszkanie w dobrym stanie, do ewentualnego odświeżenia. Składa się z 2 pokoi, z czego salon jest przejściowy, dużej i widnej łazienki (z wanną), sporej i widnej kuchni oraz przestronnego przedpokoju. Okna PCV, ogrzewanie elektryczne (elektryczne piece kumulacyjne na drugą taryfę), ciepła woda z podgrzewaczy elektrycznych. W kuchni kuchenka na prąd.

Ogród i komórka

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Do wspólnego użytkowania duży, bardzo ładnie utrzymany i zagospodarowany ogród.

Koszty

Czynsz netto (Kaltmiete) wynosi 250€. Do tego dochodzi opłata za media w wysokości 110€ (opłata za zimną wodę, prąd na klatce, zarządzanie, śmieci). Osobno, według zużycia płatny jest prąd i ogrzewanie (ogrzewanie na 2 taryfę). Kaucja w wysokości 600€. 

Lokalizacja

Gartz/Oder to bardzo ładne i malowniczo położone miasteczko. Mieszkanie znajduje się na parterze 6-mieszkaniowej kamienicy usytuowanej w zabytkowym centrum miejscowości, na przeciwko Kościoła. W Gartz znajdziemy niezbędną do życia infrastrukturę – przedszkole, szkoła podstawowa, urząd miasta, banki, sklepy, aptekę, praktykę lekarską czy pogotowie. Miasteczko leży nad Odrą i może się pochwalić mariną i deptakiem. Stąd biegną też malownicze ścieżki spacerowe i rowerowe, przebiegające m.in. przez park narodowy doliny dolej Odry (Nationalpark Unteres Odertal).

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny. Zapotrzebowanie na energię wynosi 127,2 kWh/(m²×a)

Prowizja

Bez prowizji biura. 

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    0+0=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com