Nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż

Data dodania: 27-02-2020

2-pokojowe mieszkanie na poddaszu, Wilmersdorf (Angermünde)

ID oferty 03/2020/OMS

Cena: 32000 €

Miejscowość:
Wilmersdorf
Powierzchnia mieszkalna:
52 m2
Rodzaj domu:
Wielorodzinny
Ilość pokoi:
2
Rodzaj ogrzewania:
Gazowe
Piętro:
2
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na sprzedaż

Opis

2-pokojowe mieszkanie w Wilmersdorf, przy Angermünde

Bardzo ładne mieszkanie położone na poddaszu 6-mieszkaniowego, kameralnego budynku w Wilmersdorf, niedaleko Angermünde. Mieszkanie o powierzchni 52 m², składa się 2 pokoi z osobnym wejściem, kuchni, łazienki przedpokoju oraz pomieszczenia gospodarczego. Mieszkanie jest po generalnym remoncie – nowa elektryka, ogrzewanie, woda i kanalizacja. Ogrzewanie i ciepła woda z indywidualnego pieca gazowego – gaz płynny, zbiornik na gaz zakopany w ogrodzie, mieszkanie ma osobny licznik i osobną umowę. Kuchnia w zabudowie ze sprzętami. Łazienka w kaflach, z wanną. Obszerny przedpokój. W pokojach na podłogach panele. Mieszkanie jest widne, ekspozycja od strony ulicy oraz ogrodu. W kuchni i salonie duże wykusze/lukarny dające dużo słońca. W sypialni i łazience także wykusze, trochę mniejsze.

Poddasze

Niewątpliwym plusem nieruchomości jest poddasze o powierzchni około 50 m², do wyłącznego użytkowania. Można zatem zrobić bardzo ładne 2-poziomowe mieszkanie i powierzchni około 100 m² (licząc powierzchnię podłogi). Poddasze zostało przyporządkowane uchwałą wspólnoty.

Ogród, piwnica, miejsce parkingowe

Do mieszkania przynależy na zasadzie wyłącznego prawa użytkowania piwnica i miejsce parkingowe. Dodatkowo kupując mieszkanie nabywamy udziały w gruncie – całość działki to 1096 m².

Zarządzanie, Koszty

Budynkiem zarządza zewnętrzna firma, która dla wspólnoty wprowadzi wszelkie rozliczenia oraz sprawy bieżące. Koszty utrzymania mieszkania zależne są od ilości mieszkających osób, ale czynsz do wspólnoty to około 70-100€ (zimna woda, śmieci, prąd na klatce, zarządzanie, ubezpieczenie itp.). Do tego należy doliczyć prąd oraz gaz według zużycia.

Lokalizacja

Wilmersdorf to niewielka, ale doskonale skomunikowana miejscowość. Na miejscu znajduje się dworzec kolejowy z połączeniami Berlin-Szczecin (przez Angermünde). Dogodne są także połączenia autobusowe. Angermünde oddalone jest zaledwie 14 km. Do autostrady A11 2 km. Do centrum Berlina oraz Szczecina około 1 h jazdy samochodem. W samej miejscowości nie ma sklepów ani innych instytucji, wszystko znajdziemy w Angermünde.

Paszport energetyczny

paszport energetyczny znajduje się w przygotowaniu.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 2.380€ już z należnym 19% VAT.

Pliki do pobrania

Popiela Immobilien

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    5+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com