Nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż

Data dodania: 09-08-2021

1-pokojowe mieszkanie w Grambow, Niemcy

ID oferty 03/2021/2021

Cena: 29500 €

Miejscowość:
Grambow
Powierzchnia mieszkalna:
32 m2
Rodzaj domu:
Wielorodzinny
Ilość pokoi:
1
Rodzaj ogrzewania:
Gazowe
Piętro:
Parter
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na sprzedaż

Opis

1-pokojowe mieszkanie w Grambow, wynajęte 

Wygodne i widne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32 m², położone na parterze 1-piętrowego budynku wielorodzinnego. Mieszkanie w standardzie podstawowym, ale zadbane i wyposażone we wszystkie niezbędne, podstawowe sprzęty – łazienka w kaflach z prysznicem i WC, aneks kuchenny z szafkami, zlewem i lodówką, w pokoju dwa łóżka i segment. W pokojach wykładzina, w łazience kafle, w przedpokoju kafle. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa ze wspólnej kotłowni na gaz płynny (rozliczenia raz do roku na podstawie wskazań liczników i podzielników ciepła). Okno PCV.

Koszty

Mieszkanie jest wynajęte. Miesięczny dochód to 190€ na rękę. Koszty mediów około 100-150€ (już z ogrzewaniem). Nieruchomość nadaje się jako inwestycja lub do samodzielnego zamieszkania.

Budynek i działka

Budynek pochodzi z około 1900 roku, ale był wielokrotnie, gruntownie modernizowany. Obecnie nowa jest kotłownia (piec gazowy na gaz płynny i zbiornik na ciepłą wodę użytkową), przyłącze elektryczne główne oraz do poszczególnych mieszkań, przyłącze wodne. Do wspólnego użytkowania przeznaczony jest wspólny ogród o powierzchni około 200 m². Do mieszkania przynależy komórka lokatorska umiejscowiona w budynku gospodarczym. Parking przed budynkiem.

Lokalizacja

Grambow to dość duża wieś, położona przy samej granicy z Polską. Do przejścia granicznego w Lubieszynie jest tylko 6 km, do centrum Szczecina 20 km. Jednocześnie do Löcknitz, gdzie znajdują się wszelkie niezbędne do życia instytucje, jest tylko 11 km. W Löcknitz znajdują się m.in. niemiecko-polskie przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, urząd miasta i gminy, banki, sklepy spożywcze i przemysłowe, stacja pogotowia ratunkowego czy praktyki lekarskie. Samo Grambow jest położne na uboczu, w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu lasu. Znajdziemy to wiele ścieżek spacerowych i rowerowych, a niedaleko znajdują się także jeziora z możliwością kąpieli czy wędkowania (m.in. Löcknitzer See czy Lebehnscher See). W Grambow znajduje się także dworzec kolejowy z regularnymi połączeniami do Szczecina i Pasewalku.

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny. Zapotrzebowanie na energię wynosi 32,2 kWh/(m²*a)

Prowizja

Prowizja od kupującego wynosi 3,57% już z należnym 19% Vat

Pliki do pobrania

Popiela Immobilien

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    3+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com