Nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż

Data dodania: 06-10-2020

1-pokojowe mieszkanie na parterze, Grambow

ID oferty 06/2020/OMS

Cena: 26500 €

Miejscowość:
Grambow
Powierzchnia mieszkalna:
32 m2
Rodzaj domu:
Wielorodzinny
Ilość pokoi:
1
Rodzaj ogrzewania:
Gazowe
Piętro:
Parter
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie na sprzedaż

Opis

1-pokojowe mieszkanie na parterze, Grambow

Mieszkanie m powierzchnię 32,35 m² i znajduje się na parterze wielorodzinnego budynku z około 1900 roku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki oraz otwartej przestrzeni z częścią sypialną, salonem i aneksem kuchennym. Mieszkanie jest bardzo jasne, ekspozycja południowa, ciepłe i pomimo, iż stosunkowo nieduże, to jest przestronne i ustawne. Czyste i zadbane. Standard podstawowy, ale z szafkami kuchennymi oraz łazienką w kaflach i z kabiną prysznicową. 

Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa pochodzą ze wspólnej kotłowni na gaz płynny. Woda i kanalizacja miejskie. Rozliczenie zużycia mediów odbywa się na podstawie liczników wodnych i podzielników ciepła na kaloryferach. 

Dom i ogród

Do mieszkania przynależy na wyłączne użytkowanie komórka lokatorska w budynku gospodarczym. Dodatkowo do wspólnego użytkowania jest wózkownia oraz około 200 m² wspólnego ogrodu. Miejsca parkingowe znajdują się przed budynkiem. Stan techniczny budynku jest dobry. 

Lokalizacja

Grambow to niewielka miejscowość (około 1000 mieszkańców) położona zaledwie 6 km od przejścia granicznego w Lubieszynie (20 km do centrum Szczecina), 11 km od Löcknitz. W Löcknitz, do którego można dogodnie dojechać autobusem lub pociągiem (ze stacji w Grambow można także w około 15 min dojechać do Szczecina), znajdziemy wszystkie niezbędne instytucje jak urząd miejski, banki, sklepy, restauracje, niemiecko-polskie przedszkole, szkołę podstawową oraz gimnazjum, praktykę lekarską, pogotowie itp. Do Pasewalku, stolicy powiatu, jest około 26 km. W okolicy Grambow znajdziemy także wiele ścieżek rowerowo-spacerowych, las oraz kąpielowe jeziora. Cicha i spokojna okolica.

Paszport energetyczny

Nieruchomość posiada paszport energetyczny. Zapotrzebowanie na energię wynosi 32,2 kWh.

Prowizja

Prowizja biura wynosi 2320€ już z należnym 16% VAT. VAT obniżony z 19% na 16% do końca 2020.

Pliki do pobrania

Popiela Immobilien

Lokalizacja nieruchomości

Zapytaj o nieruchomość

    Rozwiąż równanie:

    4+4=?

    Skontaktuj się z nami

    fax: +48 91 350 70 32

    e-mail: office@popiela-immobilien.com