Ubezpieczenia

 

 

Szanowni Państwo,

na podstawie doświadczenia wynikającego z wieloletniej pracy i życia w Niemczech, niniejszym pozwalamy sobie - jako Popiela Immobilien - coś Wam doradzić. Korzystajcie z ubezpieczeń! Zanim rozwiniemy poniżej tę tezę, polecamy Państwu z czystym sumieniem firmę, z którą od lat współpracujemy m.in. przy ubezpieczeniu naszych przedsięwzięć - UrbanFinance24. Jeśli w kontakcie z nimi powołacie się na nas - Popiela Immobilien - możecie liczyć na rabat, zniżkę, ulgę lub ekstra bonusik.

„Trzeba się było ubezpieczać” - powiedział przy okazji powodzi stulecia w 1997 roku premier III RP. I choć wywołał tym powszechne oburzenie wśród Rodaków, a zaraz potem wraz ze swoim ugrupowaniem sromotnie przegrał wybory, to… niestety miał sporo racji. Rodacy przebywający na emigracji, pozbawieni państwowego parasola ochronnego, bardzo szybko przekonują się, że sami muszą się zatroszczyć o siebie i swój majątek. Ubezpieczenie własnej nieruchomości to naprawdę absolutna podstawa. Następne w kolejności jest - teoretycznie nieobowiązkowe, ale jak pokazuje życie aż za często przydatne - Haftpflichtversicherung. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej ratuje skórę i portfel, gdy my sami, nasze dzieci lub np. pies, umyślnie lub przypadkiem wyrządzą komuś jakąś szkodę materialną. Nikt także nie zakłada, że wejdzie w konflikt z prawem karnym, ale nigdy nie wiadomo, czy nie trzeba się będzie na drodze cywilnej spierać w sądzie - w takim przypadku przydaje się Rechtsschutzversicherung, która pozwala uniknąć wysokich kosztów adwokata. Ubezpieczeniem tym również interesuje się bardzo wielu Polaków w NIemczech. Do tego jest również cały wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych, samochodowych, zdrowotnych, rentowych, plany emerytalne etc, itp. Ubezpieczyć można się w zasadzie przede wszystkim, od wszystkiego i na każdą okoliczność - wszystko jest kwestią znalezienia odpowiedniej oferty i ustalenia właściwej stawki.

Skoro mowa o stawkach, to wiadomo, że każdy człowiek, jeśli już musi wydać pieniądze, to woli raczej wydać ich mniej, niż więcej. My w Popiela Immobilien również liczymy wydawane pieniądze i dlatego śmiało możemy polecić Wam portal UrbanFinance24.de. Od dłuższego już czasu współpracujemy z pośrednikiem ubezpieczeniowym, którego witryna internetowa znajduje się właśnie pod tym adresem. Oferuje on produkty ubezpieczeniowe z ponad 150 (!) towarzystw funkcjonujących na rynku, dzięki czemu może skompletować dla nas - a także dla Was - najlepszą dostępną ofertę. O kompetencji UrbanFinance24.de sami się już przekonaliśmy, dlatego z czystym sumieniem możemy Wam polecić ich usługi. Jeśli podczas kontaktu z UrbanFinance24.de powołacie się na nas, czyli na Popiela Immobilien, za oferowane usługi zapłacicie mniej. Ważne! - spieszymy również poinformować, iż UrbanFinance24.de prowadzi kompleksową obsługę Klientów w języku polskim!


 

Webseite: www.UrbanFinance24.de
E-Mail: info@urbanfinance24.de

Kontakt: Michal Kubik

Dorfstraße 36

16307 Mescherin OT Rosow

Deutschland

Telefon: (0049) 1573 166 14 21