Bungalow nad Odrą w Mescherin

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 96/3398/ODS

Bungalow nad Odrą w Mescherin
Nowa Cena !!!
Cena 37 000
Powierzchnia mieszkalna
37
Powierzchnia działki
500
Rodzaj domu
Bungalow
Ilość pięter
0
Ilość pokoi
3
Data dodania
13-08-2015
Miejscowość
Mescherin
Rodzaj ogrzewania
Kominek

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Piękny, całoroczny domek letniskowy

Domek składa się z obszernego salonu z kominkiem, sporej sypialni, pokoju gościnnego i sypialni. Całość ma powierzchnię około 37 m². Rozkład pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny i pozwala na swobodne i komfortowe korzystanie z domku przez cały rok. Zarówno pokoje, jak i kuchnia oraz łazienka są luksusowo wykończone i wyposażone. Przed domem znajduje się 15-metrowy taras, na którym przy ładnej pogodzie można miło spędzać czas na świeżym powietrzu. Na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 500 m znajduje się dodatkowo murowany grill oraz wiata na samochód. Domek jest w idealnym stanie i nie wymaga absolutnie żadnych nakładów finansowych. Dodatkowym atutem jest możliwość stałego zameldowania, co jest rzadkością w przypadku tego typu nieruchomości. Dużym plusem są również mili i życzliwi sąsiedzi.

Lokalizacja

Działka zlokalizowana jest przy spokojnej, bocznej uliczce kilkadziesiąt kroków od brzegu rzeki. Mescherin to pięknie położona nad samą Odrą miejscowość oddalona zaledwie 2km od granicy w Gryfinie i około 5km od Rosówka. Otoczona Parkiem Narodowym Dolina Dolnej Odry, od wschodu graniczy z rzeką a od zachodu ze skarpą wyżłobioną przez starorzecze Odry. W tej atrakcyjnej turystycznie miejscowości znajduje się niewielka stadnina koni ze szkółką jeździecką dla dzieci i młodzieży, pięknie wyremontowany bulwar oraz kilka dobrych restauracji. W pobliskim Gartz znajdziemy szkołę, przedszkole, urząd, a także sklepy, lekarza i aptekę.

Prowizja biura wynosi 3.570€ z VAT.

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Może on zostać wystawiony na ewentualne życzenie klienta.

Nieruchomość nie ma księgi wieczystej. W tym konkretnym przypadku nie ma możliwości zakupu na kredyt. 

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt.

Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z Brandenburgii i Meklemburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, jak również kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 4% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów i formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech, ale również w Polsce, jak i w innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimenty, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kindergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu  nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 184,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Zapraszamy także do subskrybowania naszego newslettera.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78

office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI